Google Pixel 2 Ürününün Lansman Tarihi Kesinleşti

Google şirketi, Pixel 2 isimli akıllı telefonlarına yeni bir tane pazarlama kampanyası ve de websitesi hazırlayıp dikkatleri üstüne çekti.

Google Pixel 2 Ürününün Lansman Tarihi Kesinleşti

Google şirketi, Pixel 2 isimli akıllı telefonlarına yeni bir tane pazarlama kampanyası ve de  websitesi hazırlayıp dikkatleri üstüne çekti. Firma tarafından verilmiş olan lansman tarihi de 4 Ekim 2017. Google  şirketi bu yeni kampanyası ile birlikte kullanıcılara ''Telefonlarınızı değiştirmeyi düşünmekte misiniz?'' biçiminde bir soru yöneltmekte. Hatta firmanın kullanıcıları  da adeta sorulara boğmuş olduğunu söylesek hiç yanlış olmaz.

Resmi bir şekilde Google markası ile çıkmış olan ilk akıllı telefon modellerinden Pixel ve de Pixel XL ise 4 Ekim 2016 tarihi içerisinde tanıtılmıştı. Görüne bakılırsa firma 4 Ekim tarihini tamamen gelenekselleştirme niyetinde bulunuyor. Kısaca açıklamak gerekirse, Pixel 3 ve de Pixel 3 XL  modeli için sanıyoruzki 4 Ekim 2018 tarihini beklemeye başlayacağız.

''Daha çok sorun'' ismine sahip kampanya ile firmanın evrimleşmiş ve de geliştirilmiş durumdaki  Google Asistanla kullanıcıları etkilemeyi istediği düşünülmekte. Pixel 2 isimli modelinin HTC şirketi, Pixel 2 XL  isimli modelinin de LG şirketinin üretimi olması beklenmekte.

Firmanın hazırlamış olduğu video ile sormuş olduğu soruların arasında da; telefon bataryamın problemi ne, depolama alanım niçin her zaman dolmakta, niçin bulanık fotoğraflar çekmekte, telefonum beni anlamakta mı, telefonum kendi kendisini niçin güncellemiyor gibi  çeşitli cümleler dikkat çekmekte. Bu sorulara baktığımız zaman sanıyoruzki daha büyük bir batarya, daha çok depolama alanı, optik bir görüntü sabitleme özelliğine sahip güçlü bir  tane kamera, kullanıcıyı çok daha iyi anlayabilen bir Google Asistan ve 
 de otomatik bir takım güncellemeler beklemeye başlayabiliriz.

Bütün cevaplar içinde Pixel 2 ve de Pixel 2 XL modeli için Google şirketinin etkinliğini beklemek mecburiyetindeyiz.

google pixel 2 pixel 2 xl
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.