Google Pixel 2 Modelinin Problemleri Bitmemekte

Google şirketi kendisine ait olan Pixel 2 modelindeki akıllı telefon için geçmiş olduğumuz günlerde problemleri ortadan kaldırdığını iddia ettiği bir güncelleme sunmuş olsa bile görüne bakılır ise cihazın problemleri bir türlü bitmemekte.

Google Pixel 2 Modelinin Problemleri Bitmemekte

Google şirketi kendisine ait olan Pixel 2 modelindeki  akıllı telefon için geçmiş olduğumuz günlerde problemleri ortadan kaldırdığını iddia ettiği bir güncelleme sunmuş olsa bile görüne bakılır ise cihazın problemleri bir türlü bitmemekte. Şimdi ise akıllı telefonların mikrofonları içerisinde yaşanmakta olan problem kullanıcıların canlarını çok fazla sıkmış halde.

Google şirketine ait olan amiral gemisi  modelin sahipleri, telefon görüşmeleri esnasında mikrofonun kesilmiş olduğu konusunda şikayetlerde bulunmakta. Diğer taraftan ise mikrofon, Google Asistan üstünden istekte bulunurken veyahut video çekimi esnasında da çalışabilmekte.

Google Ürün Forumu’na gönderilmiş olan şikayetlerden hemen sonra firmanın mikrofon probleminin dahili yazılım hatası sebebi ile olduğunu açıklamış olduğu ve de problemli olan ürünleri değiştirmeyi kabul etmiş olduğu da açık bir şekilde ifade edilmekte.

Problemi tamamen düzeltmek ve de mikrofonunuzu geriye getirmek amacı ile çok ilginç bir çözüm de yer almakta. Tıpkı NES ya da Game Boy kartuşlarında veyahut eski  dönmelerde yer alan tüplü televizyonlarda bulunduğu gibi mikrofona vuracak olmanın problemi düzeltebilmekte olduğunu da söyleyenler yer almakta. Kısaca söylemek gerekir ise, teknoloji ilerlese bile geleneksel durumdaki yöntemler hiç bir şekilde değişmiyor desek sanıyoruz ki kesinlikle yanlış olmaz…

google pixel 2 sorun
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.