Google Pixel 2 Modelinin Ekranını Sızdırdılar

Pixel telefon telefon serisini geçmiş olduğumuz sene hayata geçirmiş olan teknoloji devi, bu yılda Google Pixel 2 modeli ile Pixel 2 XL modelini çıkartıp bizleri selamlamış olacak.

Google Pixel 2 Modelinin Ekranını Sızdırdılar

Pixel telefon telefon serisini geçmiş olduğumuz sene hayata geçirmiş olan teknoloji devi, bu yılda Google Pixel 2 modeli ile Pixel 2 XL modelini çıkartıp bizleri selamlamış olacak. Modeller ile ilgili şu ana kadar pek çok sızıntı yapılmış olsa bile bu defa ilk kez modellerin ön panelleri canlı bir şekilde görüntülendi.

HTC şirketinin geliştirmekte bulunduğu Pixel modelleri ile ilgili Google şirketi, HTC şirketinde yer alan Pixel ekibini  kendi bünyesine kattıktan sonrasında ise beklentiler birazcık daha artmış oldu. Fakat ortaya çıkmış olan sızıntılar ise maalesef beklentileri  hiç bir şekilde karşılamayacak gibi gözükmekte. En azından tasarım ile ilgili olarak.

Günümüz yaşam koşullarında artık çerçevelerin daha azaltılmış olduğu tasarımları görmeye alışmış iken ve hatta hatta Samsung ve de LG şirketinin bu tasarımları orta segment modellerine bile indirmiş iken Google şirketinin bu derece kalın ve de  çirkin bir ön tasarım ile gelmesi mutlaka çok fazla tepki toplayacaktır şeklinde düşünmekteyiz.


Pixel 2 XL modelinin tasarımı Pixel 2 modelinin tasarımına kıyasla birazcık daha kabul edilebilir bir durumda olsa bile Google Pixel 2  modeli kalın çerçeveleri ile birlikte  olumsuz eleştirilerin en büyük kahramanı olacak gibi gözükmekte.

4 Ekim tarihi içerisinde resmiyet kazanacak olduğu duyurulan Pixel 2 modeli, Quad HD çözünürlüğüne sahip bir ekranla gelmiş olacak. Snapdragon 835 model işlemciden gücünü alacağı açıklanan model 4 GB'lık bir RAM ve  de 64/128 GB'lık bir depolama kapasitesine sahip durumda olacak.

google pixel 2 htc
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.