Google Pixel 2 Modelini HTC Firmasının Üreteceği Ortaya Çıktı

Google'ın kendi akıllı telefon modelleri olarak bilinen Pixel cihazlarının gelecek modelleri olan Pixel 2 ve Pixel XL 2 ürünlerini üretecek olan firmalar belli oldu.

Google Pixel 2 Modelini HTC Firmasının Üreteceği Ortaya Çıktı

Google Pixel 2 ile Google Pixel XL 2 modelleri ile ilgili bilgiler gelmeye devam ediyor. HTC U11 modelinin sistem dosyalarında ortaya çıkan bilgilerle birlikte Pixel 2 modelini üretecek olan firma da netleşmiş oldu.

HTC markası bilindiği üzere ilk Pixel modellerinin üreticisi olarak biliniyor ve bu alanda da oldukça başarılı işlere imza attı. Bununla birlikte bu başarısını tekrarlamak isteyen firma Pixel'in yeni modelinde de imzasını bulundurmak istiyor.

HTC'nin U11 modelinin sistem dosyalarında yer alan bilgilere göre Google Pixel 2 modelini HTC firmasının üreteceği nispeten belli oldu. Yeni Pixel modelleri ile ilgili bilgiler bulunduran bu dosyalarda S2 ve M2 adı verilen iki farklı seri numarası bulunmakta. Daha önceden hatırlayacağımız üzere Google Pixel ve Pixel XL modeli de S1 ve M1 model numaraları ile üretimi gerçekleştirilip satışa sunulmuştu.

Fakat bir süre önce Google Pixel XL 2 modelinin LG tarafından üretileceği netlik kazanmış ancak Pixel 2 modeli ile ilgili kesin bilgi verilmemişti.

Son gelen bilgilere göre de Google Pixel 2 modelinin üreticisinin HTC olacağı hemen hemen kesinleşmiş oldu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.