Google Pixel 2 İçin İlk Bilgiler Ortaya Çıktı

Akıllı telefon modellerine Google Pixel 2 serisiyle devam edecek olan Google’ın yeni seri akıllı telefonları için ilk bilgiler ortaya çıktı. 3 farklı model ile gelecek olan yeni serinin nasıl özellikleri olacak? İşte detaylar.

Google Pixel 2 İçin İlk Bilgiler Ortaya Çıktı

Google’ın kendi adı ile akıllı telefon yayınlanan trendi devam ediyor. Son olarak Google Pixel akıllı telefon serisini duyuran marka bir nevi bu alana giriş yaptığını gösterdi. Google tarafından yapılan çalışma ile ortaya çıkan Pixel serisinin amiral gemisi akıllı telefonlar içerisinde elde ettiği başarı sonrasında ise Google Pixel 2 akıllı telefonlarının geleceği de açıklanmıştı. Şimdi ise yeni telefonlar için belli başlı özellikler ortaya çıktı.

Google Pixel 2 Üç Farklı Model İle Geliyor

Öncelikle telefonların bu sene 3 farklı seri ile geleceği belirtildi. Google Pixel 2 XL serisinin adının Walleye modeli olacağı, standart modelinin ise Muskie olarak adlandırılacağı belirtildi. Bunun dışında henüz belli olmayan üçüncü seride ise Taimen isminin kullanılacağı belirtiliyor. Tüm bu 3 model içerisinde ise Taimen modelinin Snapdragon 835 işlemcileriyle geleceği belirtiliyor.

Muhtemelen 6 GB RAM miktarına sahip olacak olan modelin daha ne gibi detaylara sahip olacağı konusunda ise net bilgiler elde edilmiş değil. Diğer modellerin de özellikleriyle beraber kısa süre sonra tanıtım yapılması da beklenmekte. Google Pixel 2 akıllı telefonları için bu şekilde resmi bilgiler elde edilmiş olacak. Tanıtımla beraber ayrıca merakla beklenen üçüncü modelin nasıl farklar ile geleceğini de görmüş olacağız. Daha önce iki model görmüştük.

google pixel 2 google pixel 2 özellikleri google pixel 2 çıkış tarihi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.