Google Photos Uygulaması 1 Milyar İndirilme Sayısına Ulaştı

Google'ın başarılı fotoğraf uygulaması Google Photos yayınlandıktan iki yıl sonra 1 milyar indirilme barajını aşarak büyük bir başarıya imza attı.

Google Photos Uygulaması 1 Milyar İndirilme Sayısına Ulaştı

Arama motoru devi Google'ın fotoğraf görüntüleme uygulaması Google Photos, Android uygulama mağazalarında büyük bir başarıya imza attı. Google'ın sık sık güncellediği Google Photos uygulaması yayınlandıktan iki yıl sonra 1 milyar indirilme barajını geçen uygulamaların arasına girdi.

Google'ın düzenlediği I/O etkinliklerinde Google Photos uygulaması hakkında da bazı bilgiler etkinlik katılımcılarına verildi. Uygulamanın gelişimi hakkında detayları açıklayan Google, fotoğraf üzenleme uygulamasının aylık 500 milyon aktif kullanıcıya sahip olduğu ve geçtiğimiz yıla göre 300 milyonluk artış sağlandığı belirtildi. Kullanıcıların karşısına iki yıl önce çıkan Google Photos uygulaması Android kullanıcıları tarafından oldukça tutulan bir fotoğraf uygulaması olmayı başardı.

Google'ın Photos uygulaması ile ilgili verdiği bilgilerde günde 1.2 milyar fotoğrafın uygulama ile yüklendiği de ayrıca belirtildi.

Android kullanıcıları tarafından oldukça fazla tutulan Google Photos uygulaması Google tarafından da el üstünde tutuluyor. Sık sık güncelleme alan Google Photos uygulaması geçtiğimiz günlerde de uygulama anasayfasından gereksiz fotoğrafların kaldırılmasını sağlayan Arşiv özelliğini kazanmıştı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.