Google Photos İçin Yeni Özellik Kullanımda

Google Photos arşiv özelliği kullanıma sunuldu. Google Photos arşiv özelliğiyle beraber gelen yenilikler neler? Arşiv sistemi nasıl kullanılacak?

Google Photos İçin Yeni Özellik Kullanımda

Google’ın fotoğraflar uygulaması sürekli olarak güncellenmekte. Özellikle akıllı telefonlarda en çok kullanılan servislerden biri olan Google Photos, uygulamasının aldığı tüm bu güncellemeler ise uygulamanın çok daha işlevsel hale gelmesini de sağlamakta. Bu noktada Google Photos uygulaması için son yayınlanan güncelleme ise uygulamaya bambaşka özellikleri dahil etti. Yayınlanan son güncellemeyle beraber Google Photos uygulamasına artık arşiv özelliği eklendi. Daha önce Instagram uygulamasına gelen arşiv özelliğine benzer bir özellik olarak dikkat çeken Google Photos arşiv özelliğinin ise çok daha işlevsel olduğunu da belirtmek gerekiyor.

Google Photos Arşiv Özelliği Nasıl Çalışacak?

Yeni güncelleme sonrasında gelen arşiv özelliğinin kullanımı da oldukça basit. Google Photos arşiv özelliğini kullanabilmek için tek yapmanız gereken fotoğraflarınızı yeni arşiv bölümüne eklemek. Bunun için ana sayfada yer alan fotoğraf ekranında fotoğraflarınızın üzerine basılı tutup açılan menüden arşive ekle demeniz gerekiyor.

Daha sonra Google Photos arşiv bölümünü görüntülemek için sol bölümdeki menüye gelmeniz ve sol menüde yeni güncelleme sonrasında uygulamaya dahil olan arşiv sekmesine girmeniz gerekiyor. Google Photos arşiv sekmesine girdiğinizde tüm arşivlenmiş fotoğraflarınıza ulaşmış oluyorsunuz. Ayrıca arşivlenen fotoğraflar ana sayfa gösteriminden de kaldırılıyor. Google Photos arşiv özelliği şu an indirilmeye de sunulmuş durumda.   

google photos arşiv google fotoğraflar google fotoğraflar arşiv
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.