Google Ödüllü Yarışmasını Duyurdu

Google Asistan için yeni bir yarışma duyuruldu. Google geliştiricileri yarışmaya davet ediyor. İşte detaylar ve yeni geliştirici yarışması!

Google Ödüllü Yarışmasını Duyurdu

İnternet dünyasıyla adını duyurmayı başaran Google, şimdilerde teknoloji alanının en ağır taşlarından biri olmayı başardı. Apple’ın hemen arkasında en değerli markalar listesinde de yer alan Google’ın bu başarısı uygulamanın sürekli olarak yeni bir teknolojiyi piyasaya sürmesiyle de açıklanabilir. Son olarak mobil alanda yaptıkları çalışmalarla gündeme gelen Google’ın, son olarak ise sanal asistanıyla öne çıktığını gördük. Sanal asistan teknolojilerinden biri olarak öne çıkan Google Asistan ile epey bir konuşulmaya başlayan teknoloji devi şimdi ise yeni bir yarışma haberiyle gündeme geldi.

Google Uygulama Geliştirenlere Ödül Verecek

Son olarak Google tarafından yapılan açıklamada Google asistan için uygulama geliştiren kullanıcılara ödüller verileceği açıklandı. Tabi bir yarışma söz konusu olacak. Google Asistan için 3 farklı aksiyon oluşturmak üzerine yapılacak olan yarışmada kullanıcıların 31 Ağustos tarihine kadar yarışmaya katılabilmelerine izin verilecek.

Gönderilecek olan uygulamalar ise Google tarafından özel olarak incelenecek. En başarılı uygulamanın sahibi olan geliştiriciye ise 10 bin dolar ödül verilecek. Bunun dışında Google I/O içinde gelecek sene bileti verilecek. İkinci ve üçüncüye de sırasıyla 7.500 ve 5.000 dolar ödüller vereceğini açıklanan Google’ın yarışmasının ne kadar ilgi göreceği ise merak konusu.   

google ödüllü yarışma google yarışması google asistan yarışması
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.