Google Maps Uygulaması İçin Motosiklet Modu Açıklandı

Google Maps isimli uygulama, her geçmiş olduğumuz gün yeni özellikler ile beraber kendisini geliştirmeye devam etmekte.

Google Maps Uygulaması İçin Motosiklet Modu Açıklandı

Google Maps isimli uygulama, her geçmiş olduğumuz gün yeni özellikler ile beraber kendisini geliştirmeye devam etmekte. Şimdi ise uygulamaya eklenmiş olan yeni motosiklet modu; otomobil ve de yürüme seçeneklerinin yanında motosiklet ile beraber kullanılabilecek  olan en doğru rotasyonu ve  de zamanlamayı çok açık bir şekilde gösteriyor.

Motosiklet modu, sürekli olarak olduğu gibi gidecek olduğunuz yere en uygun ve de en hızlı rotasyonu size sunmak amacı ile özel bir şekilde geliştirildi. Fakat bunun yanında yolda herhangi bir  şekilde tıkanıklık ya da park etme problemi var ise bu durumları da uygulama üstünden açık bir şekilde görebilmek olanaklı.

Uygulamanın 9.67.1  isimli sürümü ile beraber eklenmiş olan bu  yeni özellik, şimdilik sadece Hindistan içerisinde kullanılabilir bir halde. Fakat her zaman gerçekleştiği gibi yakın bir zamanda sunulacak olan güncelleme ile beraber bu modun öteki bölgelerde de yer almaya başlayacağını belirtmekte büyük bir yarar var..

Google şirketi uygulama piyasasının iyice hareketlenmeye başlaması ile beraber yeni rakiplerinin karşısında geri kalmamak amacıyla onlardan daha önce yeni özellikleri denemeye başlıyor ve test aşaması bittikten sonra yeni özellikleri kullanıcıların beğenisine sunuyor. Özellikle harita uygulamasında ciddi bir kullanıcı kitlesi bulunan Google bu kitleyi kaybetmemek için sürekli yenilik yapıyor.

google google maps motosiklet modu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.