Google I/O 2017 Etkinlikleri İçin Android Tabanlı Uygulama Güncellendi

Google'ın önümüzdeki hafta başlayacak olan "Google I/O 2017" etkinlikleri için Android uygulama hazırlandı. Etkinliğin canlı akışını takip edebileceğiniz uygulama, etkinlik için birçok özelliği beraberinde getiriyor.

Google I/O 2017 Etkinlikleri İçin Android Tabanlı Uygulama Güncellendi

Google I/O bilgileri kullanılarak uygulama içi oturum açılarak planlama ve zamanlama kontrol olanağına sahip olunabilecek Google I/O 2017 uygulaması, etkinlikte canlı yayın video akışlarıbı kullanıcısına sunacak.

Gelecek hafta başlayacak olan Google I/O 2017 etkinlikleri için dev firma resmi konferans uygulamasında bazı değişikliklere gitti. Etkinliğin canlı akışını izleyebilmek için kullanışlı bir uygulama olarak geliştirilen Google I/O 2017 uygulaması aynı zamanda konferans katılımcıları için oturumlarda koltuk ayırabilme özelliğini de beraberinde getiriyor. Yani önceden oturum koltuğu revize işlemi daha önceden duyurulduğu gibi desteklenebiliyor.

Teknoloji devi Google, geliştirdiği uygulamanın "Yenilikler" bölümü ile popüler etkinliklerinde koltuk ayırtılabilmesine olanak sağlıyor. Geliştirilen uygulama kullanıcının etkinlikler için gittiği merkezlerde şehri tanıyabilmesi için birçok özelliği de beraberinde getiriyor.

Google'ın bu yıl düzenleyecek olduğu Google I/O 2017 etkinliğini bu uygulama ile canlı olarak yayınlayacağı bildirilirken, uygulamanın ilk günlerden itibaren oldukça ilgi topladığı düşünülüyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.