Google Haritalar İçin Ulaşma Zamanı Grafiği Duyuruldu

Google Haritalar, gelmiş olan yeni bir özelliğinin sayesinde hedefinize tam olarak hangi yoldan daha hızlı ulaşabilecek olduğunu bir grafik ile açık bir şekilde gösteriyor.

Google Haritalar İçin Ulaşma Zamanı Grafiği Duyuruldu

Google Haritalar, gelmiş olan yeni  bir özelliğinin sayesinde hedefinize tam olarak hangi yoldan daha hızlı ulaşabilecek olduğunu bir grafik ile açık bir şekilde gösteriyor.

Bir yerleri keşfetme konusunda ve artık trafikten kurtulmamız konusunda hep bize yardım etmekte bulunan Google Haritalar, yeni güncelleme ile beraber hangi yoldan daha hızlı bir şekilde varacağımızı grafiklerin yardımı ile açık bir şekilde gösteriyor.

Haritalar uygulaması içerisinde gitmek istediğiniz yeri bulduktan hemen sonra navigasyona başlamadan hemen önce alt tarafta yer alan paneli yukarı çekip ulaşabilecek olduğunuz özellik, seçmiş olduğunuz yol hakkında size özel bir yol grafiğini sunuyor.

Alternatif olan yollar ve de bunlar hakkında yer alan varış bilgilerinin gösterilmeye başlandığı panel, eskiden bulunmayan bir özellik eklememesine rağmen görsel bir geri dönüş sağlayıp anlaşılabilirliğe çok büyük katkı sağlamış oluyor.

Google haritalar daha önceki güncellemesiyle yenilenen tasarımı sayesinde, kullanıcılara pek çok farklı yenilik sunmuştu. Uygulamanın tasarımını konusunda daha önce yeniliğe gitmiş olan Google şirketi, yer aldığınız konuma göre gidebilecek olduğunu en yakın mekanları, ATM'leri, eczaneleri, hastaneleri ve de benzin istasyonlarını sıralayabilme özelliğine kavuşmuştu.

Kullanıcılar için pek çok farklı yenilik sunmuş olan Google şirketinin yetkilileri, bu güncellemelerin ise yaklaşık bir senelik çok uzun bir çalışmanın ürünü olarak karşımıza çıktığının da altını çizmiş oldular.

 

google google haritalar google maps
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.