Google Hangouts'un iOS Uygulamasına Apple CallKit Desteği Geldi!

Google'ın iOS platformuna özel olarak da yayına aldığı Google Hangouts uygulamasına Apple CallKit desteği nihayet geldi. Peki Apple CallKit desteğini alan Hangouts ne gibi yenilikleri kullanıcısına sunacak?

Google Hangouts'un iOS Uygulamasına Apple CallKit Desteği Geldi!

Dünyanın en büyük şirketleri arasında yer alan Google'ın mesajlaşma ve sesli arama özelliği bulunan Google Hangouts uygulamasına artık Apple CallKit desteği sağlandı. iOS 10 işletim sisteminin özellikleri arasında yer alan VoIP servislerinin iPhone'un numara çevirme ve telefon uygulamasında arama yaparak cevaplamayı sağlayan özellikle birlikte Google Hangouts daha eğlenceli ve kolay hale gelecek.

Google Hangouts uygulaması ile birlikte arkadaşlarınıza mesaj gönderebilir ve ücretsiz sesli veya görüntülü görüşme yapabilirsiniz. Uygulama ile kullanıcılar artık sistem tarafından sağlanan telefon uygulamasını kullanarak gelen sesli aramaları alabilecekken giden sesli aramaları da yapabilme özelliğini alacak.

Google Hangous uygulaması üzerinde giden sesli aramalar için telefonun rehber uygulamasında hızlı aramalarda ve son aramalarda Hangouts uygulamasını da seçebilecekler. iOS için gelen bu Hangouts desteğini etkinleştirip devre dışı bırakmak isteyen kullanıcılar ise "Ayarlar" bölümünden "Kilit Ekranından Cevapla" seçeneğini değiştirmeniz yeterli.

iOS için Google Hangouts'a gelen yeni özelliklerin yanında güncelleme uygulamada fotoğrafı sıkıştırarak yakınlaştırma özelliğinin ve aynı zamanda görüntülü görüşmelerde gözlenen kilitlenmelerin düzeltildiği de belirtildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.