Google Allo Yapay Zeka Sistemini Kullanarak Fotoğrafınızdan Emoji Oluşturacak

Artık yapay zekâların çağında yaşıyor ve birçok teknoloji şirketinin bu alandaki çalışmalarını görüyoruz. Geniş bir kitleyi peşinden sürükleyen sosyal ağ Facebook, internet deyince akla gelen Google yapay zeka projelerine ağırlık veriyor. Google Allo ise 563 katrilyondan fazla olan kombinasyonlar arasından size en uygun emojiyi tasarlamayı başarıyor.

Google Allo Yapay Zeka Sistemini Kullanarak Fotoğrafınızdan Emoji Oluşturacak

Google Allo projesi Google tarafından duyurulan bir yapay zeka geliştirme sürecini bizlerle tanıştırdı. Yılın ilk ayı itibariyle hayatımıza girmiş olmasına rağmen aktif kullanım açısından pek uyumlu görünmüyordu. Ancak gelişim süreci son derece hızlı olduğu için Google Allo kendi emojinizi yapmak için size fırsat dahi tanıyacak.

Ek olarak ise fotoğraflarınızdan ve kişisel bilgilerinizden topladığı çok sayıda veriyi birleştirerek bazı aktivasyonlara katılım gösterecek. Fotoğrafınızda göz renginiz, oturduğunuz cafe, bulunduğunuz şehir, bölge ya da ülke tamamıyla Google Allo tarafından işlenecek. Size en uygun şekilde destek olabilmeyi amaçlayan yapay zeka uygulaması sizle arasındaki ilişkiyi her zaman diri tutacak.

Sizinle sohbet edebilecek, öneriler sunabilecek, yapmak istediklerinize yönelik fikirler üretebilecek. Tüm bunlar için dünyanın her bir noktasından konum ve diğer verileri kullanmak üzere tasarlandı. Fotoğrafınızın üzerine size ait bir emoji tasarlayabilmek için katrilyonlarca kombinasyon arasından seçim yapacak kapasiteye sahip.

Ünlüler ve markalar bu tip yapay zekaya sahip destek ünitelerini sosyal medya gibi mecralarda hayranları üzerinde kullanabiliyor. Doğal olarak Google Allo güncellemeleri ile adından çok fazla söz ettirecektir. Bunun için yalnızca biraz daha beklememiz gerekecek.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.