Google Allo Video Güncellemesi Nasıl Kullanılacak?

Google Allo uygulaması için yayınlanan yeni video özelliği nasıl kullanılıyor? Google Allo sisteminde değişiklik söz konusu oldu mu? Yeni güncelleme sonrası gelen özellikler neler? Hepsi haberimizde.

Google Allo Video Güncellemesi Nasıl Kullanılacak?

Google’ın en güvendiği uygulamalardan biri olan Google Allo için yeni güncellemeler yayınlanmaya devam ediyor. Son olarak geçtiğimiz günlerde Google Allo için yeni bir sistemsel güncelleme yayınlanmıştı. Biraz arka planda kalan bir sistem olsa da yayınlanan yeni güncellemeyle beraber selfie çıkartma özellikleri, görüntülü mesaj özellikleri gibi özelliklerin kullanılması Google Allo uygulamasının da yavaş yavaş kendisini göstermesini sağladı.

Güncellemeleriyle beraber kullanıcıların isteklerine daha iyi karşılamaya başlayan Google Allo uygulaması için kısa süre sonra yeni bir güncelleme haberi daha geldi. Sabah saatlerinde verilen haberle beraber Google Allo uygulaması için yeni bir güncellemenin yayınlandığı açıklandı. Daha önce bu haberimizde güncellemenin yayınlandığını duyurmuştuk. Şimdi ise sistemin nasıl işlediğindenn bahsedelim.

Google Allo Video Sistemi Nasıl Kullanılacak?

Yayınlanan yeni güncelleme ise Google Allo video sistemini baştan sona değiştirdi. Yayınlanan güncelleme sonrasında kullanıcıların mesajlaşırken gönderdikleri videoların tam ekran görüntüleme özelliği kazandığı belirtildi. Google Allo için yeni gelen özelliğin uygulamanın kullanımını da doğrudan etkileyeceği ve bundan sonraki aşamada Google Allo sistemleriyle beraber mesajlaşma sırasında videolarında tam ekran görüntülerinin izlenebileceğini belirtelim.

Bunun için kullanıcıların gelen mesajlarda görüntülenen videnun yanına eklenen tam ekran kısmını kullanmalaro yeterli olacak. Video bu bağlantı üzerinden tam ekran olarak açılacak. Video tam ekran olarak izlemeniz dışında uygulama üzerinden izleyebilmeniz de büyük bir ayrıcalık.

Video görüntülemesinden sonra uygulamadan çıkış yapılmadığı için doğrudan mesajlaşmaya da devam edeceği belirtiliyor. Android için yayınlanan yeni güncelleme için ise Google Play Store kullanmak gerektiği de belirtiliyor. Şu an iOS sürümü ise yok.  

google allo google allo video özelliği
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.