‘GÖNDER GİTSİN’DE HEYECAN DORUKTA’ 150 BİN TL KİMİN OLACAK?

Red Arrow Entertainment’ın en güçlü markalarından Karga Seven Pictures’ın, Türkiye’deki ilk projesi “Gönder Gitsin” FOX ekranlarında hız kesmeden devam ediyor. Çiftlerin kıyasıya mücadele ettiği yarışmada 150 bin TL’lik büyük ödül bu bölüm sahibini bulacak mı?

‘GÖNDER GİTSİN’DE HEYECAN DORUKTA’ 150 BİN TL KİMİN OLACAK?

Ekranların en farklı yarışma programı “Gönder Gitsin”, sıcak yaz akşamlarında eğlenceli bölümleriyle FOX izleyicileriyle buluşmaya devam ediyor. Alışılmışın dışında bir formata sahip olan “Gönder Gitsin” de soruların cevapları dört şıklı fotoğraflardan oluşuyor. Soru ile beraber konu başlığına uygun olan üç fotoğraf ve uygun olmayan bir fotoğraf yarışmacıların karşısına çıkıyor. Yarışmacılar uygun olmayan fotoğrafı bulmaya çalışıyor. Uygun olmayan fotoğrafı bulan yarışmacılar büyük ödüle giden 10 soruluk yolda ilk önemli adımı atmış oluyor. Yarışmanın büyük ödülü ise tam 150.000 TL.

 

Yarışmanın 1 Temmuz Cumartesi günü 22:30’da yayınlanacak olan dördüncü bölümüne, baba kız olarak katılan Tahir ve Senem ikilisinin arasındaki kuşak çatışması damgasını vurdu. Tahir Bey’in başına gelen olaylar ve anıları hem kızının hem de yarışmanın sunucusu Timur Acar’ın ağzını açık bıraktırdı.

 

 

Timuçin ve Fatoş ikilisinin aşkları ise tüm izleyenleri hayran bıraktı. Fatoş, çocukluk aşkı olan Timuçin’in sünnet düğününe bile katıldığını anlattı. Diğer çift Özlem ve Esra kardeşler ise gerek sorulara verdikleri cevaplarla gerekse eğlenceli sohbetleriyle programda eğlenceli dakikalar yaşattılar.

 

Yarışmacıların ilginç diyaloglarına tanıklık edeceğiniz bu büyük eğlenceyi sakın kaçırmayın. Gönder Gitsin 1 Temmuz Cumartesi akşamı saat 22:30’da FOX’da.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.