God of War 4 Piyasaya Çıkış Tarihi Belli Oldu

Sony PlayStation 4 konsol sahiplerinin meraklı gözlerle beklediği God of War 4 serisinin çıkış tarihi ile ilgili yeni bilgiler ortaya çıktı. Portekiz kaynaklı gelen haberlere göre God of War 4 oyunu Eylül 2017'de PS4 platformuna giriş yapacak.

God of War 4 Piyasaya Çıkış Tarihi Belli Oldu

Geçen yıl düzenlenen E3 2016 etkinliklerinde Santa Monica Studio tarafından PlayStation 4 konsolu için God of War 4 oyunu duyurulmuştu. Oyunun ana temasında yılların eskitemediği ancak şimdilerde yaşlanan yaşlı kurt olan Kratos ortaya çıktığında oldukça heyecanlı dakikalar yaşanmıştı. God of War 4 oyununun içinden sahneler yayınlandığında ise oyunseverler neredeyse mest olmuşlardı.

Tanıtımı büyük sükse yapan God of War 4, E3 2016 etkinliklerinde tanıtıldığı dönem oyunun çıkış tarihi olarak ise 2017 tarihi işaret edilmişti.

Bugünlerde Portekiz'de online perakende satış firması olan GamingReplay sitesinde God of War 4 oyunu da listelendi. İlgili sitedeki listeye göre God of War 4 oyunu 14 Eylül 2017 tarihinde satış için piyasadaki yerini alacak.

14 Eylül 2017 tarihinin Perşembe günü olması genel olarak oyunların Avrupa çıkış günlerinin uyuşması nedeniyle iddialar doğrulanıyor. Gelecek ay içinde yapılması beklenen E3 2017 etkinliklerinde God of War 4 oyunu ile ilgili kesin bilgilere ulaşacağımızı düşünüyoruz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.