Gmail Oturum Giriş Ekranı ve E-Posta Ayarları

Gmail hesabı oluşturarak gmail girişi yaptıktan sonra dünyanın en hızlı ve güvenli mail eposta servisi gmail i kullanmaya başlayabilirsiniz. Gmail giriş, kaydolma ve eposta ayarları haberimizde

Gmail Oturum Giriş Ekranı ve E-Posta Ayarları

Gmail Türkiye ve Dünya'da en çok tercih edilen mail servisi olan Gmail, yeni mail açacak kişiler için en fazla ön plana çıkan servis durumunda. Hotmail ile birlikte en çok tercih edilen mail aracı olan Gmail, hotmaile göre daha hızlı ve pratik olması ile ön plana çıkıyor. Arayüzü daha basit ve hızlı geçişler yapılabilen mail servisinin arkasında google olması da ayrı bir güven veriyor.

Günümüzde herkesin bir mail adresi edinmesi neredeyse zorunluluk haline gelmiş durumda. Bir çok yazışma mail aracılığı ile yapılırken, bir çok bildiri de yine mail adresleri üzerinden alınıyor. Faturalar da artık yine e-fatura şeklinde mail adreslerine gönderildiği için mutlaka herkesin bir mail hesabı sahibi olması gerekmektedir.

GMAİL HESABI NASIL AÇILIR?

Gmail hesabı açmak isteyenler "Gmail Hesabı Aç" butonunu kullanarak ilgili sayfaya ulaşabilirler. Bu sayfa üzerinden sizden çeşitli bilgiler istenecek ve cep telefonunuz ile doğrulama yapılması sağlanacaktır. Açılan sayfadaki formu doğru bilgiler ile doldurun. Eksiksiz ve doğru bilgiler olduğuna özen gösteriniz. Aksi taktirde şifrenizi unuttuğunuzda geri alma işlemi gerçekleştirirken sorunlar yaşayabilirsiniz. Formu doldurduktan sonra gerçek kişi olduğunuzu teyit etmek ve sahte hesapların önüne geçmek için cep telefonu onayı isteyecektir. Google burada cep telefonunuza bir şifre göndermekte ve bu şifreyi form alanına yazmanızı isteyecektir. Bu son işlemi gerçekleştirdiğiniz zaman gmail hesabı açmış olacaksınız.

Gmail Şifremi Unuttum

Şifresini unutanlar mail.google.com adresinden "Yardım" başlığına geçiş yaparak şifremi unuttum seçeceğini seçiniz. Ardından kayıt olurken yazmış olduğunuz gizli soru karşınızda yer alacak. Gizli soruya kayıt olurken verdiğiniz cevabı yazdığınızda sizden yeni şifre belirlemeniz istenecektir. Böylece yeni şifre edinmiş ve mail hesabınıza erişimi yeniden sağlamış olursunuz. 

GMAİL GİRİŞ YAP

gmail gmail giriş gmail eposta aç gmail oturum
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.