General Mobile GM 6 Nihayet Türkiye'de Satışa Çıktı

General Mobile GM 6 akıllı telefonları sonunda ülkemizde de satışa çıkıyor. General Mobile GM 6 telefonlarının özellikler nasıl? Telefonların Türkiye satış fiyatı ne kadar?

General Mobile GM 6 Nihayet Türkiye'de Satışa Çıktı

Android One şeklinde ünlenen akıllı telefon pazarının aranan markalarından biri olan General Mobile GM serisi akıllı telefonlara son olarak General Mobile GM 6 modeli eklenmişti. Hem uygun fiyat aralığıyla hem de özellikleriyle dikkat çeken telefonun piyasaya sürülmesinin ardından markanın yeni seri akıllı telefonlarına gösterilen ilgi de bir hayli artmıştı. Ülkemizde ise bir türlü General Mobile GM 6 serisi için beklenen haber gelmemiş ve acaba telefon ülkemizde satışa çıkmayacak düşüncesi oluşmaya başlamıştı. Tüm bunlardan sonra ise sonunda beklenen haber geldi. General Mobile GM 6 akıllı telefonları ülkemizde satışa çıkıyor.

General Mobile GM 6 Nasıl Özelliklere Sahip?

Tabi ki telefonların en çok öne çıkan yönlerinden biri Android güncellemelerini en erken alan telefonlardan biri olması. Bunun dışında sistem özelliklerine bakacak olursak da yeni serinin 5 inç ekran boyutuyla 720p ekran çözünürlüğü, MediaTek MT6737T işlemcileri, 3 GB RAM miktarı, 13 MP arka 8 MP ön kameraları ve 32 GB depolama hafızası bulunuyor.

Tüm özellikleriyle bir akıllı telefon için yeterli performans sunacağı düşünülen General Mobile GM 6 serisinin ülkemizde satış fiyatı ise KDV dahil fiyat olmakla beraber 1099 TL olacak. Fiyat performans serisi olan General Mobile GM 6 ne kadar tercih edilecek merak konusu.  

general mobile gm 6 android one General Mobile 6 fiyat
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.