Gelecek Sene Sony Xperia Modelleri Bu Şekilde Gelebilir

2018 senesindeki Sony Xperia modelleri tam olarak nasıl görünüyor olacak? Bilmekte olduğunuz gibi uzun bir zamandır akıllı telefon dünyası içerisinde bir çerçevesiz furyası yaşanmakta.

Gelecek Sene Sony Xperia Modelleri Bu Şekilde Gelebilir

2018 senesindeki Sony Xperia modelleri  tam olarak nasıl görünüyor olacak? Bilmekte olduğunuz gibi uzun bir zamandır akıllı telefon dünyası içerisinde bir çerçevesiz furyası yaşanmakta. Sony şirketi ise öteki firmaların tam tersine halen bu yönde bir cihazını duyurmuş değil. Fakat dedikodular ise, gelecek MWC 2018 etkinliği kapsamında firma yeni tasarım hatlarına sahip bulunan telefonlarını duyuracak olduğu yönünde.

Gürcistan web sitelerinden biri olan Vortex, gelecek sene duyurulacak olduğunu belirttiği 2 tane yeni Xperia telefonunun tasarımını açık bir şekilde açığa çıkarttı.

Fotoğraf üzerinde daha az oval ve de daha parlak durumda bulunan modelin amiral gemisi modeli olduğu belirtilmekte. Ön kısımda stereo hoparlör, 2 arka kamera, 4K bir çözünürlük sunan ekran, 6 GB'lık RAM, 128 GB'lık bir depolama alanı ve de Qualcomm şirketinin en yeni işlemcilerinden Snapdragon 845  isimli işlemci bu telefonun başlıca özelliklerinin arasında yer alacak.

Öte taraftan daha oval hatlara sahip başka modelde ilk göze çarpmakta olan fark parmak izinin sensörünün arka kısımda yer alıyor olması. Bilmekte olduğunuz gibi Sony şirketi uzun bir zamandır baş parmağın gelmekte olduğu yan kısımda bu sensörü kullanmakta. Halen bu modelle alakalı teknik detaylar bilinmiyor olsa bile her 2 tarafta stereo hoparlörün aynı biçimde yer almakta olduğunu belirtelim.


Bakalım gerçekten bu iddialar doğru çıkacak ve de Sony şirketinin yeni gelecek  akıllı telefon modelleri bu tasarım ile mi gelmiş olacak.

sony xperia mwc 2018
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.