Gear Fit 2 Pro Ürününü Bekleyenler İçin Kötü Bir Haber

Samsung şirketi, Tizen işletim sistemine sahip tabanlı giyilebilir Teknoloji ürünleri içerisine bir yenisini daha Gear Fit 2 Pro ile birlikte eklemek için hazırlanıyor. 23 Ağustos tarihi içerisinde gerçekleştirilecek olan özel bir etkinlikle tanıtılacak olduğu belirtilen cihaz, Galaxy Note 8 modeli ile aynı zamanda tüketicilerle buluşmuş olacak.

Gear Fit 2 Pro Ürününü Bekleyenler İçin Kötü Bir Haber

Samsung şirketi, Tizen işletim sistemine sahip tabanlı giyilebilir Teknoloji ürünleri içerisine bir yenisini daha Gear Fit 2 Pro ile  birlikte eklemek için hazırlanıyor. 23 Ağustos tarihi içerisinde gerçekleştirilecek olan özel bir etkinlikle tanıtılacak olduğu belirtilen cihaz, Galaxy Note 8 modeli ile aynı zamanda tüketicilerle buluşmuş olacak.

Bugün gelmiş olan haberler de Gear Fit 2 Pro ürününü bekleyenleri  fazlasıyla üzecek bir cinsten. Çünkü cihazın satış fiyatının Gear Fit 2 ürününden yaklaşık olarak 20 dolar daha pahalı  bir durumda olacağı netleşti. Bu ise Gear Fit 2 Pro ürününün 199 dolar tutarındaki bir fiyat etiketine sahip bulunacağını gözler önüne sermiş oldu.

Bu  gerçekleşmiş olan fiyat artmasını mantıklı kılabilmek amacıyla Gear Fit 2 Pro ürününün tasarımında da komple değişikliğe gidilmiş olacak. Cihazda yer alan kordonu da biraz daha sağlamlaştırılırken, suya karşı dayanıklılık ile ilgili çok daha önemli gelişmelerin kaydedildiği açıklandı.

Gear Fit 2 Pro modelinin suya dayanıklılığı direkt bir şekilde dalış gerçekleştirmekte olanların veyahut  normal bir biçimde yüzmeyi tercih eden insanların kullanabilecek olduğu kadar çok geliştirilmiş. Son bir ek yapmak gerekir ise cihazın müzik dosyalarını oynatabilmekte olduğunu ve Spotify platformu içerisinden çevrimdışı bir şekilde şarkıları dinleyebilecek olduğunu da  belirtmekte yarar görüyoruz.

samsung gear fit 2 pro gear fit
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.