Game of Thrones Yeni Sezon Fragmanı Yayınlandı

Game of Thrones fragmanı yayınlandı. Dizinin 7.sezonu hakkında bilgileri ortaya çıkaran fragmanda nasıl detaylar var? Game of Thrones fragmanı hikaye konusunda nasıl tüyolar verdi?

Game of Thrones Yeni Sezon Fragmanı Yayınlandı

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de en çok takip edilen dizilerden biri olan Game of Thrones, bir yandan yeni sezon için hazırlıklarına devam ediyor bir yandan da dizinin nasıl sonlanacağı tartışmaları devam ediyor. Son olarak 7.sezonuyla gündem olan Game of Thrones dizisinin 7 bölümden oluşan bu sezonunda daha önceki sezonlardan farklı olarak çok daha aksiyon, dolu çok daha kanlı geçeceği belirtiliyor. Büyük beklentiler içerisinde merak edilen yeni sezonun ara ara çekimlerinden görüntülerinden karelerin paylaşılması da merak duygusunu arttırmıştı. Tüm bunlarla beraber sonunda beklenen haberde geldi.

Game of Thrones Fragmanı Geldi

Tüm dünyada merakla beklenen yeni sezon için sonunda beklenen fragmanda yayınlandı. Game of Thrones fragmanı olarak yayınlanan yeni videoyla beraber dizinin konu alacağı hikayede bir nevi ortaya çıkmış oldu. Yeni sezon hakkında birçok bilgi veren fragmanın ne gibi ayrıntılar içerdiğini görmek isterseniz fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Game of Thrones Game of Thrones fragman Game of Thrones 7.sezon
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.