Game Of Thrones İçin Alternatif Bir Final Yapılacağı Açıklandı

Günümüz yaşam koşullarındaki en popüler dizilerinden bir tanesi olmayı başaran Game of Thrones, fazlası ile heyecanlı durumdaki bir final sahnesi ile beraber 7. Sezonu bitirmişti.

Game Of Thrones İçin Alternatif Bir Final Yapılacağı Açıklandı

Günümüz yaşam koşullarındaki en popüler dizilerinden bir tanesi olmayı başaran Game of Thrones, fazlası ile heyecanlı  durumdaki bir final sahnesi ile beraber 7. Sezonu bitirmişti. Heyecanın hiç  bir şekilde durmadığı 7. Sezonun hemen sonrasında ise herkes 8. Sezonu büyük bir heyecanla beklemeye ve  de teoriler üretmeye de başlamış bir halde.

Şu zamana kadar hep 10’ar  tane bölümden oluşmakta bulunan sezonlarla karşımıza çıkmaya devam eden Game of Thrones, 7. sezonu içerisinde 7 bölümle  beraber sevenlerinin karşısına çıkmıştı.

Fakat 7. Sezon içerisinde maalesef HBO şirketi sızıntıların önüne bir türlü geçemedi ve 4. bölüm ile birlikte 6. bölüm internet üstünden paylaşıldı. HBO şirketinin sunucuları hacklenirken 1.5 TB’lık bir veri çalınmış olduğu da gündeme gelmiş idi.

HBO şirketinin programlama başkanının tarafından gerçekleştirilen bir açıklamada, gerçekleşen sızıntıların önüne geçebilmek amacıyla dizi için alternatif final bölümleri çekilebilecek olduğu belirtildi.

8. sezonun  tam olarak ne zaman yayınlanacağı konusundaki  cevapta tekrar HBO şirketinin  programlama başkanı görevindeki Casey Bloys tarafından gelmiş idi. Fazlası ile daha ağır geçecek durumdaki kış şartlarını en iyi biçimde aktarabilmek ve  de çok daha gerçekçi çekebilmek amacıyla 2017 senesinin kışının yetmeyebilecek olduğu ve 2018  senesinin kışına sarkabilecek olduğu da söylenmişti.

Bu durumda ise Game of Thrones filminin final sezonunu izlemek amacı ile 2019 senesini beklememiz gerekli gibi.

game of thrones hbo final sezonu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.