Game Of Thrones Dizisinin 8. Sezon Tarihi Kesinleşti

Son senelerin en fazla izlenen dizilerinden bir tanesi olan Game of Thrones dizisi 8. sezonu ile seyirci karşına çıkmak için hazırlanmakta.

Game Of Thrones Dizisinin 8. Sezon Tarihi Kesinleşti

Son senelerin en fazla izlenen dizilerinden bir tanesi olan Game of Thrones  dizisi 8. sezonu ile seyirci karşına çıkmak için hazırlanmakta. Dizinin finalde yayınlanan sezonunun ne zaman başlayacak olduğu ise Sophie Turner'in tarafından resmi olarak doğrulandı.

Günümüzün en fazla izlenen dizilerinden bir tanesi olan Game of Thrones dizisi 8. sezonu ile seyircilerin karşısına çıkabilmek amacı ile hazırlıklara başlamış oldu. Büyük  bir ses getirmiş olan 7. sezonun sonrasında merakla beklenilmekte olan final sezonunun tam olarak ne zaman başlayacak olduğu ise söylentilerin dışında  hiç bir şekilde bilinmiyordu.

HBO şirketinin programlama müdürü görevinde bulunan Casey Bloys’un açıklamaları sonrasında final sezonunun 2019 senesine sarkabilecek olduğu konuşulsa bile bu konu ile alakalı net bir açıklama bulunmamaktaydı.

Dizinin prömiyer tarihi ile alakalı söylentilere son noktayı da dizinin sevilmekte olan karakteri Sansa Stark’a yaşam veren Sophie Turner koymuş oldu. Genç oyunculardan Variety dergisine vermiş olduğu röportaj içerisinde X-Men: Dark Phoenex filmide dahil olmak üzere gelecek  olan projelerinden bahseder iken Game of Thrones dizisini de hiç bir şekilde boş geçmedi.

Game of Thrones dizisinin 8. sezondaki başlangıç tarihinin 2019 senesinden önce olmayacağını açık bir biçimde dile getirmiş olan Turner, dizinin çekimlerininde yaklaşık 6 ila 7 ay sonra başlayacak olduğunu doğruladı.

game of thrones 8. sezon dizi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.