Galaxy S9 Modelinin Takliti Tanıtıldı

Günümüzün en fazla merak edilmekte bulunan modellerinden olan Galaxy S9 modeli henüz tanıtılmamış iken Çinliler hiç bir şekilde boş durmadı ve daha şimdiden VKWorld S9 ismindeki taklit modelini tanıttı.

Galaxy S9 Modelinin Takliti Tanıtıldı

Günümüzün en fazla merak edilmekte bulunan modellerinden olan Galaxy S9  modeli henüz tanıtılmamış iken Çinliler hiç bir şekilde boş durmadı ve daha şimdiden VKWorld S9 ismindeki taklit modelini tanıttı.

Uzun bir süredir gündemimizde yer alan Galaxy S9, birçok sızıntı ile haberlerimize konu oldu. Artık tasarımda dahil olmak üzere hakkındaki birçok detayın gün yüzüne çıktığı şu günlerde Çinliler bu durumu fırsata çevirdi.

VKWorld isimli Çinli üretici tarafından ortaya çıkarılan S9 modeli, şu ana kadar sızdırılan Galaxy S9 modeliyle tasarım tarafında büyük ölçüde benzerlik taşıyor. Oldukça ince çerçevelere sahip olan modelde dikey yerleştirilmiş çift kamera, LED flaş ve parmak izi okuyucuyu da unutulmamış.


18:9 oranında 5.99 inç ekranın bulunduğu VKWorld S9 modelinde 2K çözünürlük, MediaTek Helio X30, 6 GB RAM, 128 GB dahili depolama kapasitesi yer alıyor. Modelin en can alıcı tarafıysa 5000 mAh kapasitesindeki devasa pili.

2018 ilkbaharda satışa sunulması planlanan modelin fiyatı ise 300 dolar seviyesinde olacak.

samsung galaxy s9 çin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.