Galaxy S9 Modelinin Kamerası Kesinleşmeye Başladı

Samsung şirketinin tarafından saniyede tam 1000 karelik (fps) video çekimi gerçekleştirebilecek bir kamera sensörünün üstünde çalışmalar yapıldığı iddia edilmekte.

Galaxy S9 Modelinin Kamerası Kesinleşmeye Başladı

Samsung şirketinin tarafından saniyede tam 1000 karelik (fps) video çekimi gerçekleştirebilecek bir kamera sensörünün üstünde çalışmalar yapıldığı iddia edilmekte. Firma bu kapsamda, Galaxy S9 modeli ile  birlikte Sony Xperia XZ1 modeli ve de  Xperia XZ1 Premium  modeli gibi akıllı telefonlar ile rekabete girmeyi hedefliyor.

ETNnews’in yapmış olduğu haberine bakılırsa, Samsung şirketi kendi geliştirmiş olduğu kamera sensörünün seri üretim işlemlerine Kasım ayı geldiğinde başlayacak. Böylelikle firma, Ocak ayı içerisinde çıkması beklenilmekte olan Galaxy S9 modelinden daha önce çok fazla zaman elde etmiş bir durumda olacak.

Sony şirketi  saniyede  tam 1000 kare çekebilmekte olan 3 katmanlı  olan sensörünü Xperia XZ1  modeli için tasarlamış, hızlı bir şekilde patentlemiş ve de hemen üretmişti. Samsung şirketi değişik bir yaklaşımla bunu 2 katmanlı olan bir kurulumla yapmak niyetinde. Kısaca açıklama gerekirse Samsung şirketi de ağır çekimdeki (slow motion) video çekimleri esnasında adından söz ettirmeyi çok istiyor.

5.8 inçlik Sonsuz bir  Ekran, Qualcomm şirketinin Snapdragon 845 isimli işlemcisi ve de  ekranla bütünleşik bir parmak izi sensörüyle beraber gelecek olduğu konusunda iddialar yer alan Galaxy S9 modelindeki akıllı telefonun ise Galaxy Note 8  modeli gibi çift kamera kurulumuyla gelme konusundaki ihtimaline  çok sıcak bakılıyor.

samsung galaxy s9 kamera
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.