Galaxy S9 Modelinin Ekranı Nasıl Gelecek?

Dünya üzerindeki en büyük akıllı telefon üreticilerinden bir tanesi olan Samsung şirketinin meraklı bir şekilde beklenilen modeli olan Galaxy S9 modelinin ekranıyla alakalı yepyeni iddialar ortaya çıkmaya başladı.

Galaxy S9 Modelinin Ekranı Nasıl Gelecek?

Dünya üzerindeki en büyük akıllı telefon üreticilerinden bir tanesi olan Samsung şirketinin meraklı bir şekilde beklenilen modeli  olan Galaxy S9 modelinin ekranıyla alakalı yepyeni iddialar ortaya çıkmaya başladı. Pekala çerçevesiz kelimesinin hakkını tamamen vermeye hazırlanmakta olan Galaxy S9 modelinin ekranı tam olarak nasıl olacak?

2017 senesinin amiral gemisi modelinde 18:9 oranında yer alan bir ekran kullanıp akıllı telefonların arasında bir devrim başlatmış olan Samsung şirketi, yeni modeli içerisinde bunu bir üst seviyeye daha çıkartmak için hazırlanmakta.

Gelmiş olan yeni sızıntılara bakılırsa %90 ekran  ve kasa oranı sunacak olduğu iddia edilmekte olan modelin bu oranı yakalayabilmek amacıyla ekranı iyice uzatacak olduğu da ifade edilmekte.

Bu seneye kadar sektör içerisinde standart şekilde kabul edilmekte olan 16:9 ekranların bir an içerisinde yerini 18:9 özellikli ekranlara bırakması ile Galaxy S8+ modeli için televizyon kumandasına benzetmeleri yapılsa bile kullanıcılar özel olan bu tasarıma basit bir şekilde alıştılar.


Fakat 21:9 özellikli ekran oranı içinde aynı şeyleri söyleyebilir miyiz bunu bilmiyoruz. İnce ve de uzun tasarımın elde tutuşu her ne kadar basitleştirecek olsa bile kullanımı da aynı  bir oranda zorlaştıracaktır diye düşünmekteyiz.

Bunun yanı sıra 21:9 özellikli ekran söylentilerinin yalnızca birer iddia olduğunu ve komple havada kalmış olan, gerçekleşmeyecek  durumdaki söylentiler olabileceğini de hatırlatmakta yarar var.

samsung galaxy s9 ekran
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.