Galaxy S9 İçin Birde Mini Gelecek

Galaxy S9 Mini modeli ile alakalı olarak Kore kaynaklarından çeşitli bilgilerde gelmeye başlamış oldu.

Galaxy S9 İçin Birde Mini Gelecek

Galaxy S9 Mini  modeli ile alakalı olarak Kore kaynaklarından çeşitli bilgilerde gelmeye başlamış oldu. Bu sene Galaxy S8  modeli ve Galaxy S8+ isimli modelinden hemen sonra bir  tane ''Mini'' model duyurmamış olan Samsung şirketi, görünüşe bakılır ise gelecek sene başında bunu değiştirmiş olacak.

Gelmiş olan bilgilere bakılırsa Mart 2018 tarihinde Galaxy S9  modeli ve de Galaxy S9+ modeli ile beraber bir tane Galaxy S9 Mini modeli tanıtılacak.

Söylentilere bakılırsa 5 inç‘ten çok daha küçük boyuta sahip kavisli ekranla gelecek  olduğu açıklanan cihaz, çok büyük bir ihtimal ile 18.5:9  şeklindeki görüntü oranını  da koruyacak.

Telefonla alakalı olarak en dikkat çekici detay da donanım bileşenleri bölümünde olacak. Zira firmanın geçmiş dönemdeki ''Mini'' modellerinden değişik bir şekilde bu defa orta segmentte değil, amiral gemisi modelinin özelliklerini görebiliriz. Bir açıdan Sony şirketinin Compact modellerinde yaptığından dolayı amiral gemileriyle benzeyen donanım bileşenleri fakat çok daha küçük bir ekran tercihi yer alacak gibi.

Bakalım gelecek senenin başında gerçekleştirilecek olan özel etkinlikle birlikte Galaxy S9 modeli ve de  S9+ modelinin yanı sıra bir tane de mini bir model görebilecek miyiz. Tabii ki de bununla ilgili yeni detaylar ulaştığında sizlerle paylaşacağız.

samsung galaxy s9 galaxy s9 mini
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.