Galaxy S8 Satış Rekorları Kırmaya Devam Ediyor

Samsung Galaxy S8 akıllı telefonlarının satış rekorları kırdığı açıklamaları geliyor. Samsung konu hakkında nasıl bir açıklama yaptı? Samsung Galaxy S8 modeliyle nasıl satış rekorları kırıldı? Tüm detaylar haberimizde.

Galaxy S8 Satış Rekorları Kırmaya Devam Ediyor

Akıllı telefon dünyasının en çok konuşulan modellerinden biri olmayı başaran Samsung Galaxy S8 akıllı telefonlarının, satış rakamları ortaya çıkmaya başladı. Telefonların en başarılı donanım özelliklerine sahip olan serilerden biri olması bir yana dursun, yeni seri akıllı telefonların tasarımsal olarak da çok ciddi değişimler yapması bir anda Samsung Galaxy S8 akıllı telefonları gündem modellerden biri haline getirmişti. Bu kadar ilgi gören bir seri olması ve bu derece değişikliklere gitmesi ise Samsung’un yeni serisi için satış rakamlarının da bir hayli merak edilmesine neden olmaya başladı. Satışları genel olarak iyi gittiği düşünülen akıllı telefonların bu konuda aslında rekorlar kırdığı da öğrenildi.

Galaxy S8 Rekorları Anlamsız Kıldı

Aslında telefonların ön siparişe açılmasından itibaren sürekli yeni rekorlar kırmaya devam etiğini biliyoruz. Son olarak markanın yenilenmiş akıllı telefonlarının 1 milyon satış rakamını geçtiği belirtilmiş ve ön siparişlerde de rekor kırıldığı açıklanmıştı.

Şimdi ise Samsung’un adı açıklanmayan yetkili bir ismi tarafından yeni bir rekor kırıldığı belirtildi. Galaxy S7 akıllı telefonlarında 75 gün içerisinde 10 milyon satış elde ettiği belirtilirken Galaxy S8 akıllı telefonlarında ise sadece 30-35 gün içerisinde bu rakama ulaşıldığı açıklaması yapıldı. Tabi doğrudan Samsung tarafından bir açıklama gelmediği için henüz doğrulama da yok.

Samsung Galaxy S8 Galaxy S8 satış rakamı Galaxy S8
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.