Galaxy S8 Plus İle iPhone 8 Plus Modelleri Karşılaştırıldı

iPhone 8 Plus modeli, iPhone 7 Plus modeli ile benzeyen tasarım diline sahip durumda.

Galaxy S8 Plus İle iPhone 8 Plus Modelleri Karşılaştırıldı

iPhone 8 Plus modeli, iPhone 7 Plus modeli ile benzeyen tasarım diline sahip durumda. Öte taraftan hem ön hem arka kısımda şimdiye kadar kullanılmış olan en dayanıklı bir  cama yer verilmiş olduğunun altı çiziliyor. Kısacası hepsi cam bir tasarım olduğu söz konusu. Touch ID isimli parmak izi okuyucu da beklenenin tam yersine yerli yerinde durmakta.

Galaxy S8 Plus modeli ise kavisli  durumdaki yanları, ön kısmı tamamen tuşsuz tasarımı ve de  kesintisiz cam kullanımıyla fazlasıyla şık durumda. Bu cam  ise telefonun ön bölümünü kaplıyor ve  de alüminyum çerçeveye  tamamen entegre olmakta.

Yeni çıkan iPhone modelleri içerisinde Apple A11 Bionic isimli yonga seti kullanılmakta. Galaxy S8 Plus modeli  ise gücünü 10 nm olan Exynos 8895 isimli işlemcisinden almakta.

iPhone 8 Plus modeli, IPS isimli Teknolojisine sahip 5.5 inç  büyüklükte Retina HD ekran ile beraber 1920 x 1080 piksellik bir çözünürlük sağlamakta.

6.2 inç büyüklüğüne sahip kavisli bir Super AMOLED özellikli ekrana sahip bulunan Galaxy S8 Plus modeli, Quad HD özellikli yani tam olarak  1440 x 2960 piksellik bir çözünürlük sunmakta.

iPhone 8 Plus modeli, 12 MP'lik geniş açı ve  de 12 MP'lik telefoto lensine sahip çift kamera kurulumu ile gelmekte. Optik ve de  10 kata kadar dijital bir yakınlaştırma sağlanmış oluyor. 4K ve de 1080p çözünürlükte tam olarak 60 fps bir video çekimi yapabiliyor. Ön kısımda 7 MP özellikli kamera sunulmakta.

iPhone 8 Plus isimli modeli ülkemizde tam olarak ne kadarlık fiyatla satılacak şu anda tamamen belirsiz. Cihazın fiyatları ise yurtdışında 799 dolar tutarından başlamış olacak

Galaxy S8 Plus modeli ise ülkemiz içerisinde 4,499 Türk Lirası tutarındaki fiyat ile satılıyor.

iphone 8 plus galaxy s8 plus
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.