Galaxy S8 Ne Kadar Satış Rakamı Elde Etti?

Galaxy S8 akıllı telefonlarının ilk satış rakamları ortaya çıktı. Samsung ilk satışlarda nasıl bir rekora imza attı? Satış rakamı konusunda ilk bilgiler neler?

Galaxy S8 Ne Kadar Satış Rakamı Elde Etti?

Samsung’un en çok güvendiği akıllı telefonu olan Galaxy S8 akıllı telefonları aynı zamanda Samsung’un şu ana kadar en iyi telefonlarından biri olmayı başardı. Hatta telefonun listede ilk sıraya yerleştiğini bile söylesek yanlış olmaz. Bu noktada markanın yeni seri akıllı telefonlarının haliyle markanın en çok satan akıllı telefonları da olması bekleniyor. Özellikle Note 7 olayından sonra sıkı bir dönüş yapma adına satış rakamlarını arttırmak içinde birçok adım atan Samsung’un bu noktada yeni seri akıllı telefonlarının ne kadar satış rakamına ulaşacağı da merakla bekleniyordu. İşte bu meraklı bekleyişi son bulduracak bir açıklama geldi.

Galaxy S8 Ne Kadar Sattı?

Akıllı telefon dünyasını sallayan model konusunda sonunda yetkililer tarafından satış açıklaması geldi. Yapılan satış açıklaması sonrasında yeni seri akıllı telefonların 5 milyon satış rakamını bile geçtiği ortaya çıktı. 5 milyon gibi bir rakamın bu kadar erken elde edilebilmesi ise Samsung’un yeni seri akıllı telefonlarıyla gerçekten rekora koşacağını gösteriyor.

Yeni seri akıllı telefonların bundan sonraki dönemde ne kadar satış elde edeceği kesin olmasa da seri içerisinde Galaxy S8+ modelinin daha hızlı satıldığını da söylemek gerekiyor. Haliyle en çok satan model şu an için Galaxy S8+ modeli olarak açıklandı.

galaxy s8 galaxy s8 satış rakamı galaxy s8 serisi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.