Galaxy S8 Modelinin Yüzü Daha Hızlı Tanıyacağı Açıklandı

Samsung şirketine ait olan Galaxy S8 modeli ve S8 Plus modeli için yeni bir tane güncelleme aha yayınlandı. Bu yayınlanan güncelleme ise çok daha hızlı yüz tanıma özelliği ile birlikte hata düzeltmelerini içermekte.

Galaxy S8 Modelinin Yüzü Daha Hızlı Tanıyacağı Açıklandı

Samsung  şirketine ait olan Galaxy S8 modeli ve S8 Plus modeli için yeni bir tane  güncelleme  aha yayınlandı. Bu yayınlanan güncelleme ise çok daha hızlı yüz tanıma özelliği ile birlikte hata düzeltmelerini içermekte.

Şu an içerisinde yalnızca Verizon kullanıcılarına  yayınlanmış olan Samsung Galaxy S8 modeli ve S8 Plus modelinin güncellemesi  çok daha hızlı  bir şekilde yüz tanıma özelliğini getirmekte. Lakin Samsung şirketi, yüz tanıma ile ilgili özelliğinin daha güvenli  bir durumda olması amacıyla normal mod ile çalıştırılmasını önermekte. Telefonlara yüz tanıma amacıyla biraz süre verilmesinin çok daha güvenli bir durumda olduğu da belirtiliyor.

Güncelleme öte yandan gezinme çubuğuna küçük ancak çok gerekli bir değişikliği daha getiriyor. Önceki 
 gelen güncelleme ile birlikte kullanıcılar, sol alt köşede yer alan bir noktaya dokunup gezinme çubuğunu gizleyebilmektelerdi. Fakat devamlı olarak yanlışlıkla dokunuluyor olması can sıkıcı olmuş idi. Yeni  gelen güncelleme ile  beraber gezinme çubuğunu kilitlemek veyahut gizlemek amacıyla ekrana 2 defa dokunmak gerekli.

Yeni  açıklanan bu güncelleme, daha hızlı bir şekilde yüz tanıma özelliği ve  de gezinme çubuğuyla alakalı olan yenilik dışında, sürekli olarak açık modunda alarm bildirim problemini ve araçtaki Bluetooth müzik tarayıcı problemini düzeltmiş oluyor. Güncellemenin ise ülkemiz kullanıcılarına tam olarak ne zaman ulaşacak olduğu henüz belli değil.

samsung galaxy s8 galaxy s8 plus
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.