Galaxy S8 Modelinin Windows 10'lu Versiyonu Yolda!

Samsung'un Galaxy S8 modelinin Windows 10 işletim sistemine sahip bir versiyonunun da üretilip kullanıcılara sunulacağı iddia ediliyor.

Galaxy S8 Modelinin Windows 10'lu Versiyonu Yolda!

Samsung'un amiral gemisi Galaxy S8 modeli için çeşitli iddialar ortaya atıldı. Paylaşılan bazı görseller ile Galaxy S8 modelinin Windows 10 işletim sistemine sahip bir versiyonunun gündemde olduğu düşünülüyor. Tekno Gündem olarak çok olası görmediğimiz bu iddialar gerçekleşirse Windows 10'a sahip bir Galaxy S8 modeli görebiliriz.

Samsung markası bugüne kadar geliştirdiği tüm amiral gemilerinde Google'ın Android işletim sistemini kullanıyor. Windows işletim sisteminin son dönemini yaşadığı bugünlerde amiral gemi konumundaki Galaxy S8 modeline ait yeni bir görsel ortaya çıktı. Görsel incelendiğinde Galaxy S8 modelinin Windows 10 işletim sistemi kullanan bir versiyonu dikkat çekmekte. Windows 10 işletim sistemine ait uygulama ikonları ve ayarlar bölümü net bir şekilde görülürken görselin doğruluğu hakkında hiçbir bilgi edinilmemiş.

Yıllardır Android işletim sistemi ile kendisini geliştirmiş ve bütünleşmiş olan Samsung'un özellikle amiral gemisi konumundaki modellerinde böyle bir değişime gideceğini pek mümkün bulmuyoruz. Bununla birlikte görselin doğru olup olmadığı hakkında elbette önümüzdeki günlerde yeni bilgilere sahip olabiliriz.

İşte Galaxy S8 ve Windows 10 işletim sistemine ait olan yeni bir versiyon görüntüsü..

windows 10'lu galaxy s8

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.