Galaxy S8 Karayip Korsanları Versiyonları Görücüye Çıktı

Karayip Korsanları temasına sahip yeni Galaxy S8 akıllı telefonları yayınlandı. Yenii telefonlarda Karayip Korsanları nasıl yansıtılıyor? Telefonlarda nasıl farklar var?

Galaxy S8 Karayip Korsanları Versiyonları Görücüye Çıktı

Akıllı telefonların en başarılı modeli olan Galaxy S8 ile sinema tarihinin en başarılı film serilerinden biri olan Karayip Korsanları bir araya geliyor. Samsung ve Disney’in aldığı karar ile beraber yeni amiral gemisi modeli Galaxy S8 akıllı telefonları için özel bir Karayip Korsanları teması hazırlandı. Karayip Korsanları 5 filminin konu alındığı yeni çalışmayla beraber Galaxy S8 akıllı telefonlarının filmin hayranları için özel versiyonu görücüye de çıkarıldı. Yenilenmiş temada nasıl farklılık söz konusu? Karayip Korsanları Galaxy S8 akıllı telefonların nasıl bir tasarım var? İşte detaylar.

Karayip Korsanları Galaxy S8 Teması Farkları

Tabi ki yeni seri akıllı telefonların özelliklerinde hiçbir değişiklik yok. Bunun yerine tema açısından farklıklar dikkat çekiyor. Öncelikle telefonlar Karayip Korsanları temasıyla beraber geliyor. Temayı dış tasarımda değil arayüzde görüyoruz. Karayip Korsanları 5 filmini konu olan varsayılan olarak gelen arayüzün telefonlarda değiştirilme şansı da olmadığı gibi dış tasarım için ise filmin bir kılıfla yansıtıldığını görmekteyiz.

Beraberinde Karayip Korsanları kutusuyla gelen telefonların kılıfı ve bir de altın kaplama yüzüğü kullanıcılara sunuluyor. Koleksiyon ürünlerinden biri olması beklenen ve daha önce S7 serisinde Batman temasında gördüğümüz gibi bir tasarıma sahip olan akıllı telefonların ne kadar ilgi göreceği ise merak konusu.

karayip korsanları galaxy s8
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.