Galaxy S8+ için Yeni Renk Görüldü

Galaxy S8+ akıllı telefonları için yeni renk seçenekleri ortaya çıktı. Galaxy S8+ için sunulması beklenen yeni renk seçenekleri neler? İşte detaylar.

Galaxy S8+ için Yeni Renk Görüldü

Akıllı telefonların kralı olarak sıfatlandırılmaya başlanan Galaxy S8+ modelinin çıkışından sonra Samsung yeniliklerine durmadan devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde beğeni toplayan seri Galaxy S8+ akıllı telefonlarının yenileneceği ve telefonlara yeni renk seçeneklerinin geleceği konusunda bazı haberler ortaya çıkmıştı.

Ortaya çıkan tüm haberlerde yeni seri akıllı telefonların 2-3 renk seçeneğini ekstra olarak sunacağını duymuştuk. Şimdi ise bu renk seçenekleri için ilk bilgiler gelmeye başladı. Öncelikle Galaxy S8+ modeli için gelen görsellerle beraber telefonda kullanılacak olan Rose Gold renk seçeneği ortaya çıktı. Üstelik telefonların basın görselleri de paylaşıldı.

Galaxy S8+ Rose Gold Geliyor

Yeni bir renk seçeneği olarak doğrudan Samsung’un sunacağı Galaxy S8+ Rose Gold seçeneğinin yayınlanan son görsellerine bakacak olursak, telefonların tamamen pembe bir renk ile geleceğini görüyoruz. Yeni renk seçeneği olduğu iddia edilen Rose Gold renk seçeneğine ait olduğu belirtilen yeni görsellerde Galaxy S8+ telefonlarının tasarım hatlarının da iyiden iyiye ortay çıktığını söylemek gerekiyor.

Tasarımlarının çizgilerini net bir şekilde ortaya çıkaran yeni renk seçeneğinin Galaxy S8+ serisine ekleneceği ise kesin değil. Sadece telefonların basın görselleri olduğu iddia edilen bir görsel paylaşılmış durumda. Bunun dışında henüz doğrulama yapılmış değil. Doğrulama yapıldıktan sonra kullanılacak diğer renk seçenekleri de ortaya çıkmış olacak.

galaxy S8+ rose gold
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.