Galaxy S8 Bixby Dil Sorunu Mu Var?

Galaxy S8 Bixby hangi dilde sorunla karşı karşıya kaldı? Galaxy S8 Bixby dil sorunu hakkında ortaya atılan iddialar neler? İşte tüm detaylar.

Galaxy S8 Bixby Dil Sorunu Mu Var?

Samsung’un en başarılı akıllı telefonlarından biri olarak gösterilen Galaxy S8, akıllı telefonları markanın en çok satan modellerinden de biri olmayı başardı. Piyasaya çıktığı andan bu yana sürekli olarak yükselen bir satış grafiği çizen akıllı telefonun son olarak ise S7 serisinden 2 kat daha yüksek satış elde ettiği de ortaya çıkmıştı. Oldukça başarılı satış rakamlarıyla öne çıkan serinin şimdilerde ise sanal asistanıyla ilgili bazı sorunlar yaşadığı belirtiliyor. Doğrudan Samsung tarafından açıklanmamış olsa da yakın kaynaklar tarafından gelen iddialara göre Bixby sanal asistanında dil sorunu yaşanıyor?

Bixby Dil Sorunu Detayları

İddia edilen soruna göre Bixby özellikle İngilizce dilinde sıkıntılar yaşamakta. Sanal asistanın İngilizce dilinde yapılan çevirilere ve sorulara devrik cümlelerle ve anlaşılması güç cümlelerle cevaplar verdiği görülüyor.

Şu an için sadece Samsung’a yakın kaynaklar tarafından ortaya atılan iddialar sonrasında Samsung’un nasıl bir karar alacağı da başka bir merak konusu. Öyle ki markanın yeni seri akıllı telefonları şu an satış rekorlarına doğru ilerliyor. Baştan beri konuşulan kırmızı ekran ve benzeri hatalar satışların düşmesine neden olmadı. Bu sorun iddialarının da satışları çok fazla etkilemesi beklenmiyor.

 

galaxy s8 bixby bixby dil sorunu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.