Galaxy S8 Active Serisi Sınırları Zorlayacak

Galaxy S8 Active akıllı telefonlarına ilişkin yeni görseller paylaşıldı. Galaxy S8 Active telefonlarının görsellerinde nasıl detaylar saklı?

Galaxy S8 Active Serisi Sınırları Zorlayacak

Samsung’un akıllı telefon dünyasını sallayan yeni modeli Galaxy S8 serisi satış rekorları kırmaya devam ediyor. Samsung’un şimdiye kadarki en başarılı akıllı telefonu olması bir yana durun markanın yeni seri akıllı telefonun sahip olduğu özellikler birçok marka içinde öncü teknolojiler oldu. Daha önce benzerine çok rastlamadığımız akıllı telefonların şimdi ise dayanıklılığıyla öne çıkan versiyonları Galaxy S8 Active serisi ortaya çıktı. Kısa süre önce doğrulama alan yeni akıllı telefonların bu kez görselleri yayınlandı.

Galaxy S8 Active Ekranı Tamamen Değişiyor

Bu noktada en çok ilgi çeken kısım ise Galaxy S8 Active serisinin ekranı oldu. Telefonların ekranları için markanın, kavisli serilerden vazgeçeceği ortaya çıktı. Tabi bu seçim Samsung’un isteyerek yaptığı bir durum olmayacak. Galaxy S8 Active serisinde markanın akıllı telefonların dayanıklılığını arttırmak için kavisli ekran seçimi yapamadığı bunun yerine tamamen düz bir ekran kullanıldığı belirtiliyor. Panelin düz olmasının ayrıca pil konusunda da olumlu bir etkisi olacağı söyleniyor.

Bu sayede Galaxy S8 Active serisinde 4000 mAh değerine kadar çıkan pillerin bulunacağı belirtiliyor. Tabi ki ilk belli olan detaylar bunlar olsa da telefonların dayanıklılık konusunda da ekstra birçok seçeneği olması bekleniyor. Düşmeye karşı korumalı, kırılmaz camlar gibi birçok konuda ekstra çözümler sunacağı düşünülen Galaxy S8 Active akıllı telefonlarının özelliklerinin Samsung tarafından kısa süre sonra paylaşılması bekleniyor.  

Galaxy S8 Active galaxy s8 active görselleri s8 active özellikleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.