Galaxy S5 Modeline Yeni Bir Güncelleme Geldiği Duyuruldu

Samsung şirketi, Galaxy S5 modeli için yeni bir tane daha güncellemeyi yayınladı.

Galaxy S5 Modeline Yeni Bir Güncelleme Geldiği Duyuruldu

Samsung şirketi, Galaxy S5 modeli için yeni  bir tane daha güncellemeyi yayınladı. 

Samsung şirketi, 2014 senesi içerisinde çıkartmış olduğu amiral gemisi modellerinden Galaxy S5 modeli için yeni bir tane daha güncelleme yayınlamaya başladığını duyurdu. Düzeltme güncellemesi şeklinde gelmiş olan bu özel ve yeni güncelleme; Temmuz ayı içerisinde yayımlanmış olan Android güvenlik güncellemelerini içermekte ve de Galaxy S5 modelinin yapı numarasını  da G900FXXU1CQG1'e çıkartmakta.

Samsung şirketi, muhtemel olarak Galaxy S5 modelinin 2 yaşından  daha büyük olduğundan dolayı çok önemli bir Android güncellemesini hazırlamamış olsa bile, firmanın en azından güvenlik ile ilgili güncellemelerini yarı - düzenli bir şekilde sağlamaya devam ettiğini de görmek çok güzel. Galaxy S5 modelinin son düzeltme  ile ilgili güncellemesi de Nisan ayı içerisinde yayınlanmıştı.

Güncellenme şu an içerisinde pek çok Avrupa pazarında yer alan OTA'da mevcut bir durumda. Avrupa'da yaşamaktaysanız hemen, Ayarlar > Cihaz Hakkında > Yazılım Güncellemeleri isimli bölümlerine gidip el ile güncellemeyi çok kolay bir şekilde kontrol edebilirsiniz. Güncelleme yapmaya devam etmeden daha  önce telefonunuzun şarjının tamamen yeterli  bir durumda olduğundan ve de herhangi bir Wi-Fi şebekesine bağlı bir durumda olduğundan kesinlikle emin olmalısınız. Güncelleme esnasında telefonunuzun kapanması telefonunuzda hatalara sebep olabilir.

samsung galaxy s5 güncelleme
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.