Galaxy Note 8 Parmak İzi Sistemi Ortaya Çıkıyor

Galaxy Note 8 parmak izi sistemi hakkında yeni bir değişiklik iddiası ortaya atıldı. Yayınlanan görsellerle Galaxy Note 8 telefonlarının Touch ID sisteminde nasıl bir değişiklikten söz ediliyor? İşte tüm detaylar.

Galaxy Note 8 Parmak İzi Sistemi Ortaya Çıkıyor

Samsung’un bir başka amiral gemisi modeli olarak gösterilen Samsung Galaxy Note 8 akıllı telefonlarının sistem özellikleri yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. Geçtiğimiz günlerde yeni seri akıllı telefonlara ait olduğu iddia edilen ön panellerin paylaşılmasından sonra şimdi ise Galaxy Note 8 akıllı telefonlarını kullanacağı özellikler konusunda da yeni detaylar ortaya çıkmaya başladı.

Son gelen iddia ise telefonların parmak izi sönserleri hakkında oldu. Eğer son paylaşımlar doğruysa Galaxy Note 8 akıllı telefonlarının parmak izi sensörü iPhone 8 için beklenen sisteme sahip olacak.

Galaxy Note 8 Ekrana Entegre Parmak İzi Sensörü

Yeni teknolojinin iddiaları Note 8 akıllı telefonlarına ait olduğu belirtilen fotoğrafların paylaşılmasıyla öne çıktı. Paylaşımı yapılan fotoğraflarda Samsung’un yeni akıllı telefonu için özel ayrılmış bir Touch ID alanının bulunmadığı görülüyor. Parmak izi sensörleri için özel ayrılmış bir alanın olmamasına karşın görsellerde Note 8 parmak izi bölümünün ekrana entegre olarak geleceği de görülüyor.

Şimdiden ilgi çeken iddialar doğruysa Samsung’un iPhone 8 akıllı telefonlarında kullanması beklenen sistem için önceden patent aldığı bile ortaya çıkabilir. Söz konusu iddiaların ne kadar gerçek olduğu ise Samsung’un açıklamalarıyla beraber ortaya çıkmış olacak.

galaxy note 8 note 8 parmak izi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.