Galaxy Note 8 Parmak İzi Sistemi Hakkında Yeni Bilgi

Galaxy Note 8 telefonlarının yeni görselleri ortaya çıktı. Galaxy Note 8 görsellerine göre artık Samsung çift kamera sistemine geçiş yapıyor. Bunun yanında iddialar doğruysa Galaxy Note 8 birçok sürpriz ile gelecek.

Galaxy Note 8 Parmak İzi Sistemi Hakkında Yeni Bilgi

Akıllı telefon devi Samsung’un yeni seri akıllı telefonları olması beklenen Note 8 akıllı telefonlarının nasıl özelliklere sahip olacağı konusunda çok sınırlı bilgiler var. Öncelikle telefonların sadece ekran sisteminde değişimlerin olacağı ve birkaç tasarım detayı konusunda iddialar verildi.

Daha sonra ise yeni seri akıllı telefonların çift kamera sistemine sahip olacağı belirtildi. Yeni seri akıllı telefonların belli aralıklarla ise özellikleri ortaya çıkmaya devam ediyor. Son olarak Galaxy Note 8 akıllı telefonlarına ait olduğu iddia edilen yeni bir video paylaşıldı. Paylaşımı yapılan yeni videoyla beraber telefonların çift kamera sistemi de ortaya çıkmış oldu.

Galaxy Note 8 Dikey Çift Kamera Sistemi

Bu noktada video üzerinde de görüntülendiği gibi Samsung’un yeni seri akıllı telefonlarında dikey çift kamera kullanımı yapılması bekleniyor. Galaxy Note 8 telefonunun çift arka kamerasının hemen altında ise parmak izi okuyucusu olması beklenirken, videoya göre parmak izi okuyucu yok.

Galaxy Note 8 ön kısımda da parmak izi okuyucusu olmadığı görülen videoya bakacak olursak, Apple’ın iPhone 8 akıllı telefonlarında olduğu gibi bu seride de ana ekran altına entegre edilmiş olan parmak izi sensörlerini görmek mümkün olacak. Bu iddiaların ne derece gerçek olduğunu ise Samsung’un tanıtımıyla görmek mümkün olacak.   

galaxy note 8 galaxy note 8 parmak izi galaxy note 8 kamera note 8
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.