Galaxy Note 8 Modelinin Ekranı Bir Ödül Aldı

Galaxy Note 8 modeli ilk ödülünü almayı başardı. Birkaç ay öncesinde Galaxy S8 modelinde verilmiş olan en iyi ekran ile ilgili ödülünün yeni sahibi ise Galaxy Note 8 modeli oldu. Böylelikle İlk kez bir telefonun ekranı A+ derecesine ulaşmış oldu.

Galaxy Note 8 Modelinin Ekranı Bir Ödül Aldı

Galaxy Note 8 modeli ilk ödülünü almayı başardı. Birkaç ay öncesinde Galaxy S8 modelinde verilmiş olan en iyi ekran ile ilgili ödülünün yeni sahibi  ise Galaxy Note 8  modeli oldu. Böylelikle İlk kez bir telefonun ekranı A+ derecesine ulaşmış oldu.

Samsung şirketinin yeni duyurduğu akıllı telefonları ödüllere doymak bilmiyor. Geçmiş olduğumuz aylarda Galaxy S8 modeli, DisplayMate şirketinin  tarafından en iyi ekranı barındıran telefon olarak seçilmişti. Note 8 modeli de S8 modelini geçip bir akıllı telefonda ilk defa A + seviyesindeki derecesine layık görülmüş oldu.

Note 8 modelinin 6.3 inçlik ekranında yer alan en dikkat çekici şeylerden bir tanesi ise parlaklığının Galaxy S8 modelinden %22  oranında daha yüksek bir seviyede olması. Rapor içerisinde telefonların Otomatik Parlaklık ile ilgili özelliği açıldığı zaman Note 8 modelinin maksimum ekranının parlaklığının daha yüksek olabilecek olduğu belirtiliyor. Bu ise, kullanıcının en iyi  şekildeki parlaklık düzeyine sahip olabilmesini saplayıp telefonun genel durumdaki pil ömrüne bir katkı sağlayacaktır.

Daha yüksekteki parlaklık düzeylerine ek bir şekilde, DisplayMate şirketi, Note 8 modelinin Galaxy S8 modeline kıyasla  çok daha büyük bir  doğal renk gamına sahip bulunduğunu ve telefonun yüksekteki ortam ışığı ayarına alındığında daha iyi renkler üretmiş olduğunu söylüyor. Öte yandan, Note 8 modelinde S8 modeline göre renk doğruluğu ile, görüntüleme açısı içerisinde, görüntü işlemcisi içerisinde, performans ve  de güç tasarrufu modlarında bir takım iyileştirmeler kaydedilmiş olduğu belirtiliyor.

 

samsung galaxy note 8 displaymate
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.