Galaxy Note 8 Modelini Almak Mantıklı Mı?

En fazla merak edilmekte olan soru da Galaxy Note 8 modeli alınır mı? Y

Galaxy Note 8 Modelini Almak Mantıklı Mı?

En fazla merak edilmekte olan soru da Galaxy Note 8  modeli alınır mı? Yurtdışında yaklaşık olarak 1000 dolara yakın bir fiyata sahip durumdaki telefon, ülkemiz içerisinde de 5000 Türk Lirası gibi çarpıcı bir fiyat ile satışa çıkacak. Bu fiyat  ile ilgili duyuru yapıldığı zaman çok ciddi bir şekilde tepki aldı fakat, telefonun sunmuş olduğu teknik ve  de tasarımsal  bir takım özellikler, iş amacı ile kalem kullanımı ve de  yetenekleri gibi katma değerler ile beraber bazı kesimler tarafından bu fiyatı hak etmiş olduğu yönünde de  çeşitli yorumlar gelmiş oldu.

Bu kapsamda 2 değişik senaryo ile birlikte Note 8 alınır mı? şeklindeki sorusuna yanıt verilebilmekte. İlk senaryo içerisinde 2016 senesinde veyahut 2017 senesinin ilk yarısında çıkmış olan bir tepe modele sahip olduğunu düşünmeliyiz. Bu şekilde bir durumda iseniz elinizdeki telefonu satarak Note 8 modelini  almanız, kamera ve de kalem işlevlerinin dışında fazla ciddi bir bonusu size sağlamayacaktır.

2. bir  senaryo da eski bir  tane telefona sahip olarak, uzun vadede telefonu değiştirme gibi  ihtiyacından uzak durmayı isteyenleri hesaba katacak olduğumuz bir model olabilecek. Eski bir tane  telefona sahipseniz veyahut bir defa büyük bir bütçe ayırarak sonrasında uzun bir zaman boyunca bütçe ayırmayı istemeyenlere Galaxy Note 8 modeli fazlasıyla yerinde bir seçenek olarak öne çıkar. 

Note serisini kullanan fanatikleri de maddi durum ile ilgili zora girmeyecek ise hiç  bir şekilde düşünmeden bu telefonu hemen alabilir. Galaxy Note 7 dönemi içerisinde yaşanan problemleri düşünerek üzerinizde psikolojik  bir baskı kurmanıza da hiç bir şekilde gerek yok. 

samsung galaxy galaxy note 8
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.