Galaxy Note 8 Modeline Yeni Bir Renk Seçeneği Duyuruldu

Samsung şirketi, yeni amiral gemisi modellerinden Galaxy Note 8 modeli için yeni bir tane daha renk seçeneğinin resmi duyurusunu yaptı.

Galaxy Note 8 Modeline Yeni Bir Renk Seçeneği Duyuruldu

Samsung şirketi, yeni amiral gemisi modellerinden Galaxy Note 8  modeli için yeni bir tane daha renk seçeneğinin resmi duyurusunu yaptı. 

Samsung  şirketinin tarafından 23 Ağustos gününde gerçekleştirilen Galaxy Unpacked etkinliği kapsamında tanıtımı yapılan Galaxy Note 8 modeli üst seviyedeki donanımı ve  de başarılı tasarımıyla akıllı telefon sektörü içerisinde fazlasıyla ses getirmeyi başarmış oldu.

Galaxy Note 8 modelinin lansmanında  ise kullanıcılara Gece Siyahı ile birlikte Orkide Grisi,  Derin Deniz Mavisi ve Altın Sarısı olmak üzre 4 değişik renk seçeneği sunulacak olduğu açıklanmıştı.

Samsung şirketi, dün Tayvan'da yapmış olduğu etkinlik dahilinde Galaxy Note 8 modelinin renk seçeneklerine bir  tane yenisini daha eklemiş olduğunu duyurdu.

Galaxy S8 Plus  isimli modeli ile benzeyen bir biçimde pembe renge sahip Galaxy Note 8 modeli de  Tayvan'da resmi olarak satışa çıkartıldı. Ülkede yer alan akıllı telefonların yaklaşık olarak %30'luk bir kısmını pembe renkte bulunduğu belirtilir iken, Samsung şirketinin cihazda  çok kapsamlı bir renk değişikliğini yapmış olduğu da görülüyor.

Arka bölümün ve de S Pen kalemin yanında cihazın yan bölümlerinde bulunan tuşların renkleri değiştirilir iken, ekran ve de etrafında bulunan çerçeveler siyah renk ile kalmaya devam etmekte.

Donanımsal anlamdan bakıldığında ise standart Galaxy Note 8 modelleriyle herhangi bir değişikliği bulunmayan bu akıllı telefon, 950 Euroluk bir fiyat etiketi ile  beraber satışa çıkartıldı.

Samsung şirketinin yetkilileri, pembe renge sahip olan Galaxy Note 8 modelinin Avrupa'da satışa çıkartılıp çıkartılmayacağı ile ilgili halen bir açıklama gerçekleştirmedi.

samsung galaxy galaxy note 8
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.