Galaxy Note 8 Modeline Güncelleme Geldi

Samsung şirketi, Eylül ayı içerisinde kullanıcılar ile buluşturmuş olduğu Galaxy Note 8 isimli modelini Android 8.0 Oreo ile buluşturabilmek amacıyla çalışmaları sürdürürken, büyük olan güncellemeden önce cihaz için yeni bir tane güncelleme daha paylaşıldı.

Galaxy Note 8 Modeline Güncelleme Geldi

Samsung şirketi, Eylül ayı içerisinde kullanıcılar ile buluşturmuş olduğu Galaxy Note 8 isimli modelini Android 8.0 Oreo ile buluşturabilmek amacıyla çalışmaları sürdürürken,  büyük  olan güncellemeden önce cihaz için yeni bir tane güncelleme daha paylaşıldı.

N950FXXU2BQKG sürüm numarasına sahip olan 820 MB boyutundaki güncelleme ile Samsung DeX’te yaşanan sorunlar çözülüyor. Güncellemenin Galaxy Note 8’e kazandırdığı en büyük yenilik ise, güvenli Wi-Fi özelliği.

Android Oreo öncesinde Note 8 için yeni güncelleme!
VPN sistemi ile benzer şekilde internet trafiği şifreleniyor. Böylece, halka açık Wi-Fi ağlarında internet üzerinde güvenli bir şekilde gezinilebilmesine imkan tanınıyor. Ayrıca, güncelleme ile birlikte cihazda yer alan Takvim, Galeri, Ses Kaydedici ve Hatırlatıcı uygulamaları güncelleniyor.

Note 8 için yeni güncelleme
Tüm bunların yanı sıra onlarca farklı hata düzeltmesine ev sahipliği yapan güncelleme ile cihazın daha stabil bir şekilde çalışmasına olanak tanınıyor.

Dağıtımına Avrupa’dan başlanılan güncellemenin, ülkemizdeki cihazlara ulaşmasının fazla zaman almayacağını söylememiz yanlış olmayacaktır.

samsung galaxy note 8 güncelleme
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.