Galaxy Note 8 Model Daha Erken Çıkabilir

Samsung şirketinin sorunlu olan Galaxy Note 7 modelinin hemen sonrasında piyasaya sürmeye hazırlanmakta olduğu Galaxy Note 8 modeli için yeni bazı iddialar da ortaya atıldı ve aslında görünüşe göre cihaz 1 - 2 gün daha erken tanıtılmış olacak.

Galaxy Note 8 Model Daha Erken Çıkabilir

Samsung şirketinin sorunlu olan Galaxy Note 7 modelinin hemen sonrasında piyasaya sürmeye hazırlanmakta olduğu Galaxy Note 8  modeli için yeni bazı iddialar da ortaya atıldı ve aslında görünüşe göre cihaz 1 - 2 gün  daha erken tanıtılmış olacak.

Güney Kore içerisinde yapılmış olan haberlere göre Samsung şirketinin Note ailesine kazandıracak olduğu şimdilik son halka olarak belirtilen Galaxy Note 8 modelinin tam çıkış tarihi, 23 Ağustos tarihi şeklinde değiştirilmişte olabilir.

Öte yandan cihazın daha önceki modeller içerisinde olduğu gibi IFA etkinliği kapsamında değil, kendine özel bir şekilde gerçekleştirilecek yeni bir etkinlikte tanıtılacak olduğu da ortaya atılmış olan iddiaların arasında bulunuyor.

Hatırlıyorsanız bundan daha önce Galaxy Note 5  modeli ve de Galaxy Note 7 modeli, Berlin'de gerçekleştirilen IFA etkinliğinin esnasında tanıtılmıştı. Galaxy Note 8 modelinin ise direkt bir şekilde New York'ta gerçekleştirilecek bir etkinlik kapsamında tanıtılacak olduğu belirtilmekte.

Cihazın tam olarak 23 Ağustos tarihinde tanıldıktan hemen sonrasında satışa sunulacak olduğu ve bunun sayesinde ise Apple şirketinin iPhone 8 modeli ile kafa kafaya bir satış döneminin yaşanacak olduğunu söylemekte olanaklı.

Galaxy Note 8 modeli, 6.3 inç'lik bir ekranı ve de Infinity Display desteği ile birlikte piyasaya sürülmüş olacak. Öte yandan Samsung şirketibib küresel pazara sunmuş olduğu ilk çift kameraya sahip akıllı telefon (phablet)  olarak karşımıza çıkacağı da dedikoduların arasında bulunuyor.

samsung apple galaxy note 8
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.