Galaxy Note 8 Emperor Editiondan depolama alanı

Samsung, anavatanı cenup Kore'de özel sürüm akıllı telefon modelleri sunma geleneği sahip bir üretici. Bu gelenek, Galaxy S5 Plus ile başladı ve geçtiğimiz ay güney Kore'de satışa sunulan Galaxy Note FE modeli ile günümüze kadar devam etti. Bir sızıntı kaynağı Samsung'un belki sadece cenup Kore pazarı ile sınırlı olmak kaydı ile Galaxy Note 8'in süper güçlü bir modelini piyasaya sunabileceğini iddia ediyor.

Galaxy Note 8 Emperor Editiondan  depolama alanı

 

Bu ismin, cenup Kore dilinden çevirisiden meydana gelen bir hata olup olmadığı bilinmiyor ancak Samsung'un bu cihaza Galaxy Note 8 Emperor Edition adını vereceği iddia ediliyor. İddialara nazaran Standart Galaxy Note 8'in 64 GB dahili depolama alanı ve 6 GB RAM alanı olmasına rağmen, bu özel canavarın 8 GB RAM ve 256 GB dahili depolama kapasitesina sahip olacağı iddia ediliyor. 

Elbette bu bilgiler şimdilik yalnız bir söylentiden ibaret. Bundan dolayı, bu tür haberlere davranışlarında ölçülü yaklaşıyoruz. Galaxy S8 +'ın da bir tek cenup Kore ve Çin'de satışa sunulan özel bir versiyonu vardı. 128 GB dahili depolama alanı ve 6 GB RAM içeren bu versiyon, oldukça yüksek bir fiyat etiketine sahipti fakat yine de satışa sunulduktan kısa süre sonra tükendi. Bakalım Samsung Galaxy Note 8 için iddia edilen canavar donanıma sahip versiyon gelecek mi? 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.