Galaxy Note 7R’a Ait Olduğu İddia Edilen Yeni Görsel Yayınlandı

Galaxy Note 7R akıllı telefonlarının görsellerinin yayınlandığı iddia ediliyor. Peki bu bilgiler doğru mu? Galaxy Note 7R görüntüleri yayınlandı mı? İşte detaylar.

Galaxy Note 7R’a Ait Olduğu İddia Edilen Yeni Görsel Yayınlandı

Samsung’un Note 7 serisi akıllı telefonları bir yandan markanın en başarılı akıllı telefon modelleri olarak değerlendirilirken bir yandan da markanın en büyük sorunları yaşadığı akıllı telefonu oldu. Aslında iris tarayıcısı, yeni ekran düzeni, yüz tanıma gibi teknolojilerle beraber fark yaratması beklenen Galaxy Note 7 akıllı telefonlarının, bataryalarında yaşanan sorun ise serinin sonu oldu. Milyonlarca telefonu geri çağıran markanın şimdi ise yeni seri Galaxy Note 7R modeliyle kalan telefonları yenileyerek piyasaya süreceği öğrenildi.

Galaxy Note 7R Görseli Mi Paylaşıldı?

Yeni seri akıllı telefonların daha önce görselleri ve teknik özellikleriyle ilgili olarak belli başlı paylaşımların yapıldığını görmüştük. Kısa süre sonra Samsung tarafından da ortaya çıkarılması beklenen yenilenmiş akıllı telefonların son olarak ise görselleri olduğu iddia edilen görüntüler paylaşıldı.

Galaxy Note 7R serisine ait olduğu iddia edilen görüntülerin paylaşılmasıyla beraber Samsung’un yeni seri akıllı telefonların da tasarımlarında hiçbir değişiklik yapılmadığı görülüyor. Fakat Galaxy Note 7R modeli iddiasıyla yayınlanan yeni akıllı telefon görsellerinin doğrulanmamış olması henüz bu modelin Galaxy Note 7R olup olmadığının soru işareti olarak kalmasına neden oluyor. Yenilenmiş modellerin ne zaman doğrulanacağı konusunda da bir bilgi elde edilebilmiş değil.

galaxy note 7r note 7r görsel
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.