Galaxy Note 7 Satış Fiyatı Nedir

Akıllı telefon pazarının güçlü ismi Samsung'ın yeni telefon modeli Galaxy Note 7 bilgileri gelmeye devam ederken, fiyatı konusunda da akıllara durgunluk verecek bir bilgi geldi. Türkiye satış fiyatının açıklandığı Galaxy Note 7 dudak uçuklattı!

Galaxy Note 7 Satış Fiyatı Nedir

Özellikleriyle merak konusu olan Sansung Note 7'nin bilgileri gün yüzüne çıkmaya başladı. 6 Gb RAM kapasitesi bulunacak olan Samsung Note 7'nin satış fiyatınınsa Avrupa'da 800 Dolar, Türkiye'de ise 4 bin illa 4 bin 500 lira arasında satılacağı tahmin ediliyor.

Güney Koreli teknoloji devinin Note 7 için özel olarak hazırladığı teknoloji kutusunda 5.8 Amoled ekran özelliğinin kullanıldığı açıklandı. Kavisli bir ekranı bulunacak olan Note 7'nin Qaud Hd ekranının olacağı da öğrenildi.

Suya ve toza dayanıklı olmasının yanı sıra, üst düzey bir parmak izi okuma özelliği de bulunacağı söylenen Samsung Galaxy Note 7'nin kırılmaya daha dayanılklı bir cama da sahip olması bekleniyor. 5 Megapiksel ön ve 12 Megapiksel arka kameranın bulunacağı da söylenen Galaxy Note 7'de, f1./7 lensin de bulunduğu söyleniyor.

4 bin mAh pil gücü bulunacak olan Samsung'un pil gücünün normalden daha fazla olmasıysa telefonun özelliklerinin çalışmasıyla bataryasının erken tükenmesini önleyecek.

Samsung'un çıkış dahili depolama alanı olan 32 Gb ise by telefonda 64 Gb olarak değişecek ve kullanıcılarına daha fazla veri yedekleme imkanı sağlayacak.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.