Galaxy Note 7 Sahipleri İçin Galaxy Note 8'de Büyük İndirim

Samsung şirketi Galaxy Note isimli ailesinin yeni üyesini geçmiş olduğumuz akşam tanıtırken yaşamış olduğu batarya problemleri sebebiyle piyasadan toplatılmış olan Galaxy Note 7 modelindeki cihaz sahiplerini de hiç bir şekilde unutmadı.

Galaxy Note 7 Sahipleri İçin Galaxy Note 8'de Büyük İndirim

Samsung şirketi Galaxy Note  isimli ailesinin yeni üyesini geçmiş olduğumuz akşam tanıtırken yaşamış olduğu batarya problemleri sebebiyle piyasadan toplatılmış olan Galaxy Note 7  modelindeki cihaz sahiplerini de hiç bir şekilde unutmadı. Gerçekleştirilen açıklamaya bakılırsa Galaxy Note 8 modeli, daha öncesinde Galaxy Note 7 modeli almış olan kullanıcılarına çok büyük bir indirim ile satın alma olanağını sunulacak.

İlk önce Amerika Birleşik Devletleri için düzenlenmiş olan kampanya kapsamında ise Samsung şirketi, Galaxy Note 7 modelinin sahiplerine Galaxy Note 8 modeli satın almak istediklerinde nerede ise yarı yarıya bir indirim yapmış olacak.

Yani  tam 930 dolar tutarı ile 960 doların arasında  bir fiyat etiketine sahip bulunan Galaxy Note 8 modeli, Amerika Birleşik Devletleri için düzenlenmiş olan kampanya ile birlikte 425 dolar tutarındaki bir indirim ile satın alınabilir  bir durumda olacak. Bu indirim ile birlikte Samsung  şirketi müşterilerine geçmişi unutmak amacıyla çok büyük bir jest geçmiş  durumda olacak.

Şu zamana kadar firmaya 5 milyar dolar  tutarında bir zarara sebep Galaxy Note 7 modeli, Galaxy Note 8 modelinin satın alımlarında ise bir miktar zarara sebep olabilir. Fakat uzun vadede bakılmış olduğu zaman gerçekleştirilen bu hareketle Samsung şirketinin müşterilerinin güvenlerini kazanması çok daha önemli gözükmekte.

İşin en önemli kısmı ise bu kampanyanın öteki ülkelerde de uygulanıp uygulanmayacak olması. Henüz ülkemiz içerisinde bu konuyla alakalı olarak  bir açıklama yapılmadı fakat eğerki söz konusu bu  kampanya ülkemizde de geçerli bir durumda olur ise kabaca bir hesap ile Galaxy Note 8 modeli, 1.500 Türk Lirası tutarındaki bir indirim ile satışa sunulabilir.

samsung galaxy note 7 galaxy note 8
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.