Galaxy Note 7 Modelinin Stoklarının Tükendiği Açıklandı

Samsung şirketinin yenilenmiş ve yeniden satışa çıkmış olan Galaxy Note 7 (FE) isimli modeli, çıkışını yapmış olduktan 2 ay sonrasında stokları tüketti. Yenilenmiş olan Galaxy Note 7 modeli bildiğiniz gibi geçtiğimiz aylar içerisinde Galaxy Note Fan Edition adı ile Güney Kore'de satışa çıkartılmıştı.

Galaxy Note 7 Modelinin Stoklarının Tükendiği Açıklandı

Samsung şirketinin yenilenmiş ve yeniden satışa çıkmış olan Galaxy Note 7 (FE) isimli modeli, çıkışını yapmış olduktan 2 ay sonrasında stokları tüketti. Yenilenmiş olan Galaxy Note 7  modeli bildiğiniz gibi geçtiğimiz aylar içerisinde Galaxy Note Fan Edition adı ile Güney Kore'de satışa çıkartılmıştı.

Cihazın satışa çıkmış olmasının hemen sonrasında geçen 2 aydan sonra ise, Galaxy Note 7 Fan Edition modeline ait olan stoklar tükendi.

Gelmiş olan bilgilere bakılırsa 400.000 tane satış rakamı yakalamış olan Galaxy Note 7 Fan Edition modeli, böylelikle stoklarını da bitirmiş oldu.

620 dolar tutarındaki bir fiyat etiketiyle ilk çıkmış olan Galaxy Note 7  isimli modelinden 265 dolar tutarında daha daha ucuz olarak satışa çıkan ve içinde 3,200 mAh kapasitesine sahip daha küçük bir tane  pil ile gelen bu  telefon, öteki özellikleri ile beraber orijinal Note 7 modelinin birebir aynısı.

Bu arada ise Samsung şirketinin yeniden Galaxy Note 7 Fan Edition modeline ait olan stoklarını yenileyecek olduğu da düşünülmüyor. Geçmiş olduğumuz günlerde tanıtımı yapılan Galaxy Note 8 modeli ile beraber yola devam ediliyor olacak. Fakat tabii ki  de bu yeni modelin 960 dolar tutarındaki bir fiyat etiketine sahip bir durumda olduğunu da unutmamak gerekli.

samsung galaxy galaxy note 7 fan edition
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.