Galaxy Note 7 Ailesinin Yeni Üyesi Note 7R Uygun Fiyatı İle İlgi Çekti

Samsung batarya sorunları yüzünden hem şirket olarak imajını hem de büyük bir kullanıcının güvenini zedeledi. Bu konuda yapılan atılımlarda ise tüm Galaxy Note 7'lerin toplatılması global anlamda gündeme oturmuştu. Aslında bu durum güvenlik için esastı ve Samsung yazılımla geri gönderilmeyen cihazları kullanıma kapattı.

Galaxy Note 7 Ailesinin Yeni Üyesi Note 7R Uygun Fiyatı İle İlgi Çekti

Geçtiğimiz hafta ise Samsung Galaxy Note 7R modelinin bizlere sunulacağını öğrenmiş olduk. Yapılan testlerin ve performans puanlarının yayınlanmasıyla Note 7 üzerinde oluşan güvensizlik hissiyatını kırmayı planlıyor. Bunu yapmak için tabi ki bazı fedakarlıklar yapmak zorunda. En iyi örneğini ise Samsung Galaxy Note 7R fiyatı ile görebiliyoruz.

Öncelikle bu cihaz tamamıyla baştan mimarisi değiştirilerek üretildi. Dolayısıyla toplatılan Note 7'lerin yerini alacak olan yeni nesil bir cihaz olarak gösteriliyor. Bu durumda Note 7R çıkış tarihi için yeni Note modelinin çıkmaması gerekiyor. Yani pek yakında bizlerle olacağına şüphe yok.

Uzakdoğu tabanından başlayacak olan satışlar Samsung tarafından yapılan açıklamaya göre bazı pazarlarda gerçekleşecek. Bunlar arasında Türkiye'nin olup olmadığını ise bilemiyoruz. Fakat Samsung Note 7R fiyatı yurtdışında 442 $ olarak belirlenmiş. Bu durumda Türkiye'de 1.500 TL civarında bir fiyata tekabül ediyor.

Eğer donanımsal olarak batarya sorununun çözüldüğüne ikna edebilirse geniş bir kitlenin tercih edebileceğine eminiz. Uygun fiyatıyla Note 7R toplatılan Note 7 ile kıyaslandığında yarı yarıya ucuz olmasıyla dikkat çekiyor. Şirket bu nedenle Galaxy Note 8 çıkış tarihinden evvel satışa başlamayı hedeflemektedir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.